Viđeni ste

gox

New member
Sinoć, oko 22h kod avenue malla bijeli DS..BJ tablice...kako je dobarrrr ! :cool:

deda, znaš čiji je?

Vaki

 

deda

New member
Znam,od jednog malko starijeg gospona,koji je nekada u Njemačkoj radio u citroenovu servisu i sada pomalo radi na hidrauličarima,mislim da ima nekoliko žaba.
 

Tonka0559

Member
naravno da hoću,trubite,mašite,vičite kad me vidite. :) al ne mora se javno znati gdje sam i s kim bila/gdje sam se vozila :)
To samo govorim zbog loših iskustava sa jednog drugog foruma. :)
 

deda

New member
Vidjeh jednog XMa karavana na Zrinjevcu jučer oko 12,15,ćije je to?' Tovario kolica za klinca na sred ulice.
 

citroen xm break

New member
Ako je metalik srebrni,onda je to karavan iz Krapine! Èovjek ga je prodavao za oko 14000kn sa puno opreme,reganog,i sa puno dijelova,ali je benzinac pa me nije interesiralo! :whistling:

Deda, drugi put stani i pitaj ako prodaje ili ako ima šta dijelova!? Plaćam rundu :)
 

deda

New member
Vozio neki stariji čova u naočalama,a neki mlađi nosio kolica iz parka i tovario odozada,a ja se žurio na vlak,tako da nisam ni zagledao koju ima tablicu.Inaće tu oko mene stalno viđam XMove,neznam odakle toliki,jučer popodne bio u Sesvetskom Kraljevcu jedan srebrni,pa neki dan neki zeleni i tako malo, malo.
 
Na vrh