Viđeni ste

citroen xm break

New member
Pa ja sam u petak videl toga srebrnog u Sesvetskom kraljevcu,tam gde su oni kamperi za prodaju i najam! A kad sam krenul iz Vž-a u Novom marofu sam videl tamnozelenog sa zg tablicama! Možda smo onda vidli iste.. :rolleyes:
 

deda

New member
Upravo tak,he,he,pa smo se mimoišli ni neznajući,uf.Inaće kada drugi put dođeš u S.K. javi se da popijemo jednu.
 

deda

New member
Je,ima ta ulica,ja sam ti u Ininom naselju,a mjesta ima i za šleper.Lijepo dođeš s kamionom i onda odemo dole na cugu mojim autom.
 

citroen xm break

New member
Evo,danas putujući za Osijek viđeni srebrni Citroen Xm sa KR tablicama parkiran uz kuću,u mjestu Vaška u podravini!!! I u mjestu Petrijevci kod Osijeka uz glavnu cestu viđen parkirani bijeli Citroen Bx!!! :p
 

Rok

New member
Svakodnevno na putu do škole viđam jedan C3 Picasso,one zelene boje,exclusive oprema.
Znam da nije ničiji na forumu,ali eto,čisto da spomenem.Ako netko od splićana ovde zna,tamo kod škole Gripe mu je "prebivalište" :D

Osim toga,svaki dan viđam novi C4 od forumaša igp ....prolazim pored njegove zgrade svaki dan a i živimo jako blizu.

Inače,kod mene u ulici od citroena samo jedna srebrna Xantia 1.8 16V i povremeno jedan Berlingo I boja trula višnja...više trula nego višnja :D :D
 

citroen xm break

New member
Evo danas putujući lijepom našom viđeni.. Bx bijele boje na Vrapču(skoro me pokosio) i Citroen DS Žaba na autocesti kod Karlovca svijetloplave boje Šibenskih tablica,vukla je prikolicu sa puno kajaka ili kanua.. neznam točno!! :)
 

gox

New member
Viđeni danas na slučajnom (meni) meetu, deda, ciki, štefaxsi i još par ljudi s pug foruma.

Preuzeo od dede adaptere na 4 rupe, sad napad na gume i felge ;)
 

gox

New member
Viđen saxo kao moj (izgledom) ali je unutra 1.4 8v 75ks + Turbo = 315ks :) Još bitnije; serijski cijeli motor osim usisne grane koja je aluminijska jer je serijska plasticna pukla...tak se auto vozi već godinu i pol najmanje...strašno... :) 13.4 mislim da je vozio na 402m
 

gox

New member
Ja sam ga pito, reko mi ej ovak, usisna grana da je alu jer je serijala pukla, glava dignuta zaa manju kompresiju i gore turbo + megasquirt i getriba od 16v saxa jer ova stock vise nije mogla izdrzat...znas ti nesto vise?
 
Na vrh