veliki servis C3

djurok48

Member
pomoć pri odabiru seta zupčastog remena i pumpe za veliki servis: SKF,BOSCH,SNR,CONTITECH, koji marku uzeti za C3 1,6 bluehdi 2016 god, hvala
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ili može fulati jednako :)
Neznaš danas tko koga više radi. U pravilu sam uzimao skf setove, jednom je bio i Gatesov remen nutra.
Contitechov remen sam pak jednom na C3 stavio, unutar godine dana je imao pukotine na vanjskoj površini.
Za Bosch sam poprilično siguran da ne proizvodi ništa u tim setovima.
 

djurok48

Member
Ili može fulati jednako :)
Neznaš danas tko koga više radi. U pravilu sam uzimao skf setove, jednom je bio i Gatesov remen nutra.
Contitechov remen sam pak jednom na C3 stavio, unutar godine dana je imao pukotine na vanjskoj površini.
Za Bosch sam poprilično siguran da ne proizvodi ništa u tim setovima.
BOSCH Garnitura zupčastog remena i pumpe vode

Garnitura zupčastog remena i pumpe vode

  • Proizvođač:​
    BOSCH
  • Engine Code:​
    9HK (DV6ETEDM)
  • Construction year to:​
    201512
  • Duljina [mm]:​
    1343 mm
  • Broj zubi:​
    141
 

Franz

Well-known member
Ili može fulati jednako :)
Neznaš danas tko koga više radi. U pravilu sam uzimao skf setove, jednom je bio i Gatesov remen nutra.
Contitechov remen sam pak jednom na C3 stavio, unutar godine dana je imao pukotine na vanjskoj površini.
Za Bosch sam poprilično siguran da ne proizvodi ništa u tim setovima.
Ista stvar i sa dvomasenim i kuplung setom. Kupiš jedno, ispod tiskani logo od drugog.

djurok48 djurok48 ja bih se držao poznatih proizvođača, osim Bosha, jer isto mislim kao i ivan222 ivan222 da Bosch ništa od toga sam ne prizvodi. I renomiranog distrubutera. Izbjegavao bih parsto kuna uštede kod likova iz oglasnika. To sve može biti falš roba.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možda bi bilo pametno nazvati Lageros, pa dobiti frišku preporuku :)

djurok, svakako javi što si uzeo i što je došlo u kutiji ;)
 

djurok48

Member
Možda bi bilo pametno nazvati Lageros, pa dobiti frišku preporuku :)

djurok, svakako javi što si uzeo i što je došlo u kutiji ;)
ok budem, za clia sam bio uzeo SKF i bilo ok
Ista stvar i sa dvomasenim i kuplung setom. Kupiš jedno, ispod tiskani logo od drugog.

djurok48 djurok48 ja bih se držao poznatih proizvođača, osim Bosha, jer isto mislim kao i ivan222 ivan222 da Bosch ništa od toga sam ne prizvodi. I renomiranog distrubutera. Izbjegavao bih parsto kuna uštede kod likova iz oglasnika. To sve može biti falš roba.
ma nema šanse uzimat preko oglasnika do sada sam uzimao kod auto krešo (clio i škoda) i bio zadovoljan
i još pitanje kod mene je motor DV6FDFE i koji mi set odgovara
Engine Code: to je oznaka motora jel tak??? kod mene je
DV6FDFE a ovdje se spominju DV6FE i DV6ETED M i koji sad???
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh