V6 24V, '93.

Taz86

Sanjar
dejane, aj pliz pojasni svoj odgovor s kojim zarezom, točkom i dobro napisanim riječima jer ga stvarno slabo kužim... :D
 

Taz86

Sanjar
Ok, hvala na savjetu :weeabooface:

A trebam li to svejedno raditi ako mi plin funkcionira već oko 10.000km i auto vozi? Plin sam po sebi radi, auto prima gas, mirno radi na leru...kako sam i napisao u zadnjem postu.
 

Taz86

Sanjar
Evo, da malo osvježim s nekim novijim slikama...

Dvije ljepote, jedna kraj druge :weeabooface:





A ovdje, sadašnje stanje, s listom "sitnica" za srediti... :meh:
...ali ipak fin i čist :whistling:








...i ode opet na spavanac u garažu :zzz:
 
Posljednje uređivanje:

charllie

Active member
Taz makina ti stvarno lijepo izgleda,imal sam tri Xm-a i toje uz Cx moja tiha patnja,inace imam ti za pokloniti dvoja vrata bijele boje,zadnji branik,neke kilere mislim cak i ventilatore motora i jos neke sitnice a prvu opruznu nogu(AMORTIZER NOVI) za neku sitnu lovu.:angel:
 

Taz86

Sanjar
Ovo se zove auto sa dodatnom opremom :grin:
:stovanje::palac-gore:
Potpisujem!
Ma dečki, pa to je serijska oprema uz ovako finog 24V-a :cool:

hehehe :eek:dlicno:

Taz makina ti stvarno lijepo izgleda,imal sam tri Xm-a i toje uz Cx moja tiha patnja,inace imam ti za pokloniti dvoja vrata bijele boje,zadnji branik,neke kilere mislim cak i ventilatore motora i jos neke sitnice a prvu opruznu nogu(AMORTIZER NOVI) za neku sitnu lovu.:angel:
Hvala na komplimentu i ponudi ;)
Stanje auta mi je "milina"...nadam se da mi neće trebati dijelovi, barem ne uskoro, osim onih koji su mi već na popisu (homokinetički, radio, polugice mjenjača...i druge sitnice koje veliku razliku znače) :D
 
Na vrh