Unutrasnja plastika

Pavel

Lepi™
Original je super, no s vremenom će se izraubat. Po mojem mišljenju znatno prije kože ili nekog oblika tapecirunga. Ali ako već imaš te dijelove ili ih možeš pojeftino nabaviti, probaj prvo s njima.
 

Brruno

Well-known member
Evo ovih dana odvozao malo c5 2012 business isti kao moj ali 65000. Plastike skripe kao i meni ispod radija i kad nogama malo guras plastike na vratima i konzolu a plastika na volanu poluizraubana. Ujak vozi taj auto i inace je picajzla , imao Xantiu a jos uvijek ima XM-a i kaze da je tako mozda od 10000km nadalje i zna mu smetat. Stvarno su zeznuli u tvornici te cheap plastike na takvom autu. Steta.
 

snipe

New member
pretpostavljam da nekome škripe i rukohvati na vratima? Da li je netko to riješio?

ja sam odvojio dio plastike koji se skida i našpricao silikon sprejom što donekle ublažava škripanje ali ga ne rješava u potpunosti
 

Brruno

Well-known member
Nazalost nema sta nisam probao i nema sanse sa totalno uklonis skripanje. U niti jednom autu te klase nisam vidio tako lose unutarnje plastike. Ali u niti jednom autu te klase se ne vozis tako udobno pa sam mu oprostio. Kad i ako me pocne nervirati,ode auto.
 

Brruno

Well-known member
Nema mjesta. Stavio sam ja 1mm ,2mm gumu i malo se smanji ali za 3mm nema mjesta. probao i spuzvu i gumu. Vjerojtano se i na kopcama cuje pucketanje a po kopcama ne mozes nista stavit
 
Na vrh