Ugradnja servo volana

antisha

New member
Pozdrav kolege forumaši,
imam Saxa iz 1997 1.1i te bi volio u njega ugraditi servo volan. Gledao sam po njuškalu djelove i moglo bi se naći, samo pitanje je jeli to problem ugraditi, jeli trebaju kakva izmišljanja, itd?

Hvala ;)
 

AX-ja

èudo jedno
Pozdrav kolege forumaši,
imam Saxa iz 1997 1.1i te bi volio u njega ugraditi servo volan. Gledao sam po njuškalu djelove i moglo bi se naći, samo pitanje je jeli to problem ugraditi, jeli trebaju kakva izmišljanja, itd?

Hvala ;)
pozdrav,nije problem nikakav to ugradit,samo sve moras potrebno skinut s drugog saxa(letvu,servo-pumpu,cjevi..)
ako se i malo kuzis mozes to i sam prebacit.
kod saxa ti ima puno mjesta.
samo kasnije moras centrirat trap.
 

antisha

New member
Ok, znači nije problem, samo treba skupiti sve djelove. Imam prijatelja koji se razumi u automehaniku, on će mi pomoći oko ugradnje
 

Maky355

New member
Tema je malo stara ali nećete se ljutiti :D

Pretpostavljam da moj Saxo nema servo, zato što se u mjestu može motati (dok sa servom jaaako teško), ali mi je poprilično težak i u vožnji za motati. Je li to normalno ili je to do moga auta? Polo iz '92 bez serva se puno lakše mota dok se vozi.
 

Automatic

Well-known member
Otvoren je špur ,ali može biti i do kugle pa su kotači nagnuti ali i do ležaja amortizera pa je gore u šalici sjelo jedno na drugo
 

Maky355

New member
Zaboravio sam napomenuti da auto jako lagano vuče u lijevo. Nije previše, ali osjeti se. Gdje se to može riješiti u okolici Županje i koliko bi to koštalo? Mislim na sređivanje špura.
 
Na vrh