Ugradnja servo volana

antisha

New member
Pozdrav kolege forumaši,
imam Saxa iz 1997 1.1i te bi volio u njega ugraditi servo volan. Gledao sam po njuškalu djelove i moglo bi se naći, samo pitanje je jeli to problem ugraditi, jeli trebaju kakva izmišljanja, itd?

Hvala ;)

AX-ja

èudo jedno
Pozdrav kolege forumaši,
imam Saxa iz 1997 1.1i te bi volio u njega ugraditi servo volan. Gledao sam po njuškalu djelove i moglo bi se naći, samo pitanje je jeli to problem ugraditi, jeli trebaju kakva izmišljanja, itd?

Hvala ;)
pozdrav,nije problem nikakav to ugradit,samo sve moras potrebno skinut s drugog saxa(letvu,servo-pumpu,cjevi..)
ako se i malo kuzis mozes to i sam prebacit.
kod saxa ti ima puno mjesta.
samo kasnije moras centrirat trap.

antisha

New member
Ok, znači nije problem, samo treba skupiti sve djelove. Imam prijatelja koji se razumi u automehaniku, on će mi pomoći oko ugradnje

Maky355

New member
Tema je malo stara ali nećete se ljutiti :D

Pretpostavljam da moj Saxo nema servo, zato što se u mjestu može motati (dok sa servom jaaako teško), ali mi je poprilično težak i u vožnji za motati. Je li to normalno ili je to do moga auta? Polo iz '92 bez serva se puno lakše mota dok se vozi.

Automatic

New member
Otvoren je špur ,ali može biti i do kugle pa su kotači nagnuti ali i do ležaja amortizera pa je gore u šalici sjelo jedno na drugo

Maky355

New member
Zaboravio sam napomenuti da auto jako lagano vuče u lijevo. Nije previše, ali osjeti se. Gdje se to može riješiti u okolici Županje i koliko bi to koštalo? Mislim na sređivanje špura.

Na vrh