Super parkiranja!

denisoft

Active member
Prazno parkiralište, ali ne, treba se parkirati na X i to tako da još i viriš sa parkirališta, da ne govorim da će pješaci morat preko haube :)

 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Heh... pa i nadam se da će preko haube. Zajedno sa ležaljkama, frižiderima i sl :D
 

denisoft

Active member
Evo isto parkiralište, drugi pacijent, ovaj plavi bi valjda ušao u zgradu da nema stepenica, a vidi praznog parkirališta...

 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Èovik često misli da je vidija sve u životu dok ne vidi nešto ovakvo. Onda, ybg, ne moš, a da se ne zapitaš kako takvi ljudi zapravo vide svit oko sebe. Je li realno za pomislit da jedan ovakav lik, koji se u stanju ovako parkirati, kući npr. sere u lavandin, a pere ruke u zahodskoj školjci ili npr. pojede papiraniti omot, a baci čokoladu?

Ne, nije "u kvaru", otiša je u kafić popit piće.







 

diegos

Well-known member
Izgleda kao da je jis jedan pametnjakovic bio parkirat tu između ova 2 auta, ali je ranije zbrisao :D A sta ce ti dvije trake, dovoljno je po jednoj vozit :D
 

pokra89

Well-known member
Mozak i ove fotografije ne idu u istu temu.

Inace mislio sam da imam kapitalca i taman sam ga htio objaviti ovdje, al nakon ovoga neću, sramota me je
 

charllie

Active member
Kolega Cutac,nej nas za:cenzura::cenzura::cenzura:avati s fotomontazama,pa valjda nema takvih diletanti v nasoj lepoj.:D

Auu,ko mi sjeebe krasopis,ova cenzura ma podsjeca na neka vremena kad si na filmu mogel vidid samo cecke.:thinking:
 
Na vrh