Super parkiranja!

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Pa što ga viličar nije premjestio?
:) Nemoj misliti da nije bilo takvih ideja. Viličar je u skladištu parkiran i nije se autu moglo priči na pravo mjesto, a i da je, ne bi nam osiguranje pokrilo moguću štetu. :rolleyes:
 

Cutac

Prèkaroš
Evo dokaza da i kreteni voze Citroen :D
Baba parkira, blokira dva mjesta, ja joj lijepo kažem da se pomakne, a ona da joj je to službeni auto, da ima prostora i ode. Bez srama, đubre staro, mi drugi nek se :cenzura::cenzura::cenzura:emo..

 

denisoft

Active member
Na slici se ne vidi, ali sa lijeve strane ima prostora za 2 kamiona, ali ne, treba se stati tako da imaš manje koraka za dostavu robe u dućan, jer kome se da šetat u jutro u 6:30?! Naravno, cesta je dvosmjerna, na slici lijeva strana zabranjeno parkiranje i što više reći?!

 

ZlatkoC4

Well-known member
ako imam problem, riješim problem. uglavnom sam.
Baš bih volio vidjeti kako bih riješio slučaj kao što sam ja imao lani u 10mj. tip sa audiom ZG table u Vinkovcima parkirao popreko auto na prilazu na parking jedne trgovine nitko ne može unutra niti itko van. Ja krenuo sa ženom na parking trgovine ne mogu unutra a sa druge strane dvojica trebaju van ne mogu od gospodina sa ZG tablama.
fino im je rečeno da preparkiraju cca 3m dalje gdje je slobodno parkirno mjesto prema benz ina. ali ono ne pada im na pamet imaju oni pametnija posla ignoriraju te totalno. napuhani mladi trojac.
nije bilo druge nego zvati prometnu dečki su bili rekordno brzi a ovi kad su vidjeli policiju su skoro pa prenijeli auto na parking gdje ih se upućivalo. naravno dobili su propisnu i novčanu kaznu.

I što dodati na ovako napuhane ići u fizički obračun ili ?
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Baš bih volio vidjeti kako bih riješio slučaj kao što sam ja imao
Samo ću ti reći da mupovce ne bih zvao. Njihovu preplaćenu "sigurnost i povjerenje" :disgusted: ne želim koristiti iz principa. :)
Već sam pisao negdje na forumu kako često ispred skladišta moje firme razne vucibatine parkiraju, jer "ima mjesta" dok je parking od krčme preko puta ceste popunjen. U 95 posto slučajeva okrenem broj i kažem gazdi da da uputi svoga gosta da preparkira, jer ometa utovar/istovar i stvar je riješena. Preostalih pet posto spada u nevjerojatnu količinu bahatosti, bezobrazluka i kurcobolje. Tu sam načio stvar riješiti za 3-2-1, a isto tako bih riješio i ovaj tvoj slučaj bez ulaska u fizički obračun. :) Pa, nisam ja svoje šake u Lidlu kupio. :) Kako? E, to ti mogu jednom ispričati dok budemo trošili butelju malvazije, jer nije za forum. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Ruku na srce, mjesta jesu mala u tim garažama, ali ova Laguna ga je ubila haha
I još blok retrovizorom haha, savršeno :D :D

Tu ga je Laguna izj*bala, ali opet mi ga je malo žao mjesto je premalo, pogotovo zbog zida.
 

Cutac

Prèkaroš
Tek sam sad skužio da si njemu ostavio tablicu :D
Jesi okrutan :D

A dobro, slike lažu, meni izgleda kao da ima 30 centimetara plafon desno.
 
Na vrh