Super parkiranja!

Jose

predsjednik države
JOSO mogo si poravnat onu ciglu na dimnjaku:D,nece izdrzat prvi vjetar.
Nećeš vjerovati, ta cigla stoji tako ima bar 5 godina. Izdržala je sve vjetrove, snijegove, sva godišnja doba joj ništa nisu mogla.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Svake godine isti mirakuli diljem obale. :)

Kad meni gost dođe i dotegli brod, ja mu ga spuštan gratis. Ako nije moj gost, za spuštanje uzmen 200 kuna.

A, ovakve, šta su škrti platit za posal s kojin sami veze nemaju, izvlačin iz mora za 600. :D :D

 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ako pogonski kotači ne taknu ''tepih'' fuzaljke, ima se kakva takva šansa. Al to bude skliskije od leda.

Uvijek postoje riješenja ovakva il ionakva... mi imamo izbetonirane letvice na fuzaljki. Taman da spriječe ovo ako se ne pretjeruje.
A tu se na slici vide metalne podloge za kotače lijevo i desno. Da ih je postavio nebi bilo problema, idu taman do dubine di je kotač izgubio kontakt.

Al netreba švajcarcu to, ipak on vozi Bemveja bajo moj :D
 

Cutac

Prèkaroš
Sa C4 bi se vjerovatno izvukao.
Sumnjam, morao bi sa dvije gume 205mm širine(bar moj c4) izvući auto vode i prikolicu iz vode. Nema šanse.
Ili da je ostavio auto na ravnome, ili da je imao jako dobar pogon na sve kotače, makar ni onda se ja ne bih usudio.

Ja bih u taj pothvat samo sa vitlom išao.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Sa c4?
Ne, imam jači stroj za teške poslove + vitlo, ako nema inox podloge za kotače pri ruci. C4 je samo da mogu biti član foruma. :)

Zadnja vuča, a zadnji točkovi već pod vodom.. Sa C4 bi se vjerovatno izvukao.
Ma, joooj! Pravilo je da nema pravila, ako se nema pameti. :) 2012. sam vadija Nijemca koji je potpopija par miseci star A6 sedan quattro. Svatija čovik da "all road" znači doslovno "all road". :D Srića je bila samo šta mu se prikolica teškin čudom zakrenila pa nije motor otiša pod more nit je more ušlo u kabinu. Al je isto bija pet dana u servisu, jer je A6 prijavija od vlage 351 grešku, plus otiša branik, kuka i spone kuke. :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Dobro, ovaj ga pametno podigne i može nazad na cestu :D

Evo još specijalaca... hebeš invalide, daj hlad

 
Na vrh