Saxo VTS by Marko

Marko

Well-known member
Bum ti dal ak je još kod njega, kad dođeš u zg. Al moram ujutro zvati i provjeriti.
To bi bilo lijepo od tebe! Ovo standardno sjedalo više nema tu moć (zapravo nikad je nije ni imalo) da me u rotoru ili kakvom jačem zavoju zadrži pred volanom... :weeabooface: :D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ovo standardno sjedalo više nema tu moć (zapravo nikad je nije ni imalo) da me u rotoru ili kakvom jačem zavoju zadrži pred volanom... :weeabooface: :D
Bogami kume,tebe teško i da će školjka zadržat :hmmm:..eventualno kada
 

nitrozg

Member
Fino stavim školjku i pojaseve u 4. točke + gurtne 1 par i da vidiš tko će se
wc školjke, ili srednjoškoljke??
Si pital? Si pital?
sam pital, sam pital.
Niš od tog. Prodal je sve. bila su dva sjedala. Sparco junior i Evo i haloni. Jbg nema više.
Ali uvijek možeš uhvatiti srednjoškoljku kojoj nije bitno kak drži
 

nitrozg

Member
a nismo dugo bili u kontaktu. On je uzeo od mene auto, i znam da ga je razbio. Tako da mu je to ostalo. Na junioru je istekla homologacija još odavno, a na Evo II je mislim prije koju godinu. Tako da se nije moglo koristiti za utrke, ali za rotor je dobro. Bilo dok se nije i on riješio svega.
 

nitrozg

Member
Koji auto? Jel dolazis kaj na trke?
Sorry marko na offu:angel:
Suzuki i škoda
Nema me više ni blizu toga. To mi je smlatilo toliko novaca da sam mogao vozit 3 citroena od jednom. Nisam više ni zainteresiran. Nisam nikad napravio neki rezultat za hvaliti se, nije mi ni bilo važno, bitno je biti tamo. Auto mi je bio složen za rally kratki mjenjač... Tako da nije niti postizao dovoljnu brzinu za neki rezultat. O svojim sposobnostima nebi ;-)
 

Vedran

New member
Tak sam i ja.... smesno je to, ali ove godine sam odlucio pauzirat sezonu i odma si mogu priustit ds3 i c5:eek:
Iako je to zaraza joje se nikad nebum resil...zlo
 

Marko

Well-known member
Update: Pred mjesec dana "sjela" je dječja autosjedalica na stražnju klupu Saxa, te je time autić dobio novog putnika koji također uživa u vožnji zavojima i rotorima koje samo Saxo može pružiti. Malena se odmah počinje smiješiti čim vidi tu malu crvenu strijelu!
(i velikoga šofera unutra.... :eek: )

Od ostalih novosti: prošli tjedan je napravljen redovni servis - stavljeno novo ulje, filter ulja, nova kočiona tekućina DOT 4, i na zadnjim diskovima su zamijenje kočione pločice te je zamijenjen ABS senzor na prednjem lijevom kotaču jer je počel "brikati". Dijagnostika ja napravljena da se pobriše eror za zamijenjeni senzor - osim toga na autu nije pronađena ni jedna greška! Motor besprijekoran ostali agregati također, pozdrav meštru ako ovo čita!

Jurimo dalje!
 
Na vrh