Saxo VTS by Marko

Marko

Well-known member
Nažalost nisam uspel složivit bravu za zatvara kak spada - mehaničari mi trube da treba zamijeniti mehanizam brave i da će mi to kao rješiti problem (vidim im na licima da ni sami nisu sigurni u to). Unutrašnjost mehanizma je "zdrava" i ništa nije slomljeno jedino kaj je malo zraubano je taj kljun koji se lovi na prihvat na vratima dok se ona zatvaraju.

Mehanizam brave koji treba za moj Saxo ima oznaku dijela: 9135E1 (vozačeva vrata, saxo vts 1.6) pa molim dobre"anđele" na forumu da pogledaju da li mi isti dio mogu nabaviti novi ili rabljeni u što je moguće boljem stanju. Hvala!
Također da li da zamijenim prihvat za mehanizam koji se nalazi na vratima (oznaka dijela: 9164 38) ? Mislil sam bar probati staviti prihvat od suvozačeve strane čisto da vidim da on nije uzrok (trebao bi pasat ako se okrene naopako ili?) sam kaj onda trebam pol auta raskopati da to napravim... :D
 

Marko

Well-known member
Mehanizam brave koji treba za moj Saxo ima oznaku dijela: 9135E1 (vozačeva vrata, saxo vts 1.6) pa molim dobre"anđele" na forumu da pogledaju da li mi isti dio mogu nabaviti novi ili rabljeni u što je moguće boljem stanju. Hvala!
Također da li da zamijenim prihvat za mehanizam koji se nalazi na vratima (oznaka dijela: 9164 38) ?
Dečki, jel ima tko????

Ne bi htio da budem opasnost na cesti ak mi se otvore u zavoju vrata i ja izletim van na nedužne pješačice...
 

Marko

Well-known member
Psmtr, još tražim... Valjda budem naletel na nekaj korisno! :weeabooface:
Javim ti se za ovaj komplet ako ne riješim ništ! ;)

Inače, kaj ima? Bus dobro ide?
 

Marko

Well-known member
Morti i v Međimurki najdeš kaj takovog
Na otpadima mi se smiju, "pa tko više ima dijelove za više od 5 godina stare Citroene..."

Joj, samo nemoj još i ti s tim snijegom iz Metropole! Već tjedan dana na dnevniku reportaže po 20 minuta kak ima snijega, kak s ljetnim gumama ne ide nikud nikam i kak se moli "seniore" da ne izlaze... Ovog lika koji je s tim snijegom započel izbornu kampanju i "jede" snijeg da ni ne spominjem... Izjave tipa: "Spremni smo da i padaju pahulje veličine dječje glave..." - O majkoisusova... :surprised:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ðoger! ;)

Za ovaj mehanizam - najbolju namjeru imam da tu od nekoga s foruma kupim. Daj ih malo cimni da se zbude iz zimskog sna ako možeš! Fala.

Si probal pitat pri Auto Staniću Trnovec Bartolovečki, pa vu Ivanovcu, Hrženici pri Vukini?
 

Marko

Well-known member
Kume, nabavio sam lokalno novi mehanizam za zatvaranje! ****da samo takva s tim mehanizmom. Ajde dobro, sad mi se vrata barem zatvaraju kao na C6-ici :D

Ima li netko od vas sjedalo/školjku ili 4-2-1 / 4-1 ispušnu granu viška za moj Saxo?
 

nitrozg

Member
Ima li netko od vas sjedalo/školjku
budem sutra nazval jenog frenda. Ak ih nije hitil već. Bum ti dal ak je još kod njega, kad dođeš u zg. Al moram ujutro zvati i provjeriti. nisam se čul s njim valjda već 2,3 godine.
 
Na vrh