Saxo SLIKE

Marko

Well-known member
Savršeno je spušten
Kao što rekoh, ak nema onaj er-rajd (air ride) gume baj-baj... Valjda mu je tatek vulkanizer...

Izložba? Da, za drugo niti nije - samo ne znam u koju grupu izložaka bi ga mogao uvrstiti... Možda automobili koji su stvarali povijest... Not... Hehehe
 

Marko

Well-known member
Ma straga kume - stražnji kotači, ak se ne voziš ko baba i tražiš svaku grbu 2 km prije nego do nje dojdeš - na našim vrlim cestama kad naletis na neravninu struže ko vrag dok "cocne" kak bi se po domaći reklo. Još ak imaš tereta iza ili putnike začas poznaš u kabini kak guma smrdi... No da se razumijemo - jedno je šou, a drugo je svakodnevna funkcionalnost... Ne budem više kvario topic.

Svak nek radi kak mu paše, ali nekad je bolje učit na tuđim pogreškama. :)
 

boban1982

New member
Ma to je njemu auto za slikanje i voznju kao dvosed,sigurno ima drugi za svaki dan.Nema tu mnogo price,karter bi mu otpao na nasim putevima!


 

gox

New member
Evo maloprije bas vidio al nisam htio kačit :D Ma auto mi je mrakkk ! Da je moj bio bi identično spušten !
 

gox

New member
Po meni baš i nije odlično s obzirom koliko je mjesta zauzeo u iovako malom gepeku. Po meni se to puno bolje da rješit s duplim podom i onda ostane ista veličina gepeka samo je malo viši. Od ovog više nema što iskoristit :) Makar je to vjerovatno onaj euro look saxo koji je za style :)
 
Na vrh