Saxo SLIKE

boban1982

New member
Gledam cesto ove slike na saxperience forumu,englezi prave cuda od vts-ova,a i lako im je da to rade kad imaju brdo delova za saxa,to je kod njih popularan mali auto.
 

boban1982

New member
Naravno,najbitnija je kasica,mislio sam da imaju mnogo veci izbor delova nego kod nas,recimo kod mene u Bg-u i okolini za vagena i fijata mozes naci delove na svakom cosku,dok za citroene malo teze...Ali borimo se...:)
 

Marko

Well-known member
Gledam cesto ove slike na saxperience forumu,englezi prave cuda od vts-ova,a i lako im je da to rade kad imaju brdo delova za saxa,to je kod njih popularan mali auto.
Tamo je valjda polovica VTS-ova završila, dok je druga polovica raštrkana po Europi.
Imaju brdo dijelova, kupiš 16v motor za rezervu za 2000-3000 kn - a tu ga tražiš 2 godine. U zemljama regije motori su sa takvim cijenama da ti se zavrti u glavi - banke bi mogle čuvati te motore umjesto poluga zlata...

Kad imaš neku sigurnost da neki vitalni rez. dio nabaviš za dva dana i mi bi svašta kemijali... A tak je to voziš "ekskluzivan" auto... hehehe ovo zadnje je šala
 
Na vrh