Saxo 1.4i VTS Bic by boban1982

boban1982

New member
Da,samo je vufer preko pojacala,za elipse je dovoljan i radio.Sve u svemu super svira,cuju se lepo svi tonovi,nije kao kod nekih da samo udara i izbija prozore da drugi cuju.
Pioneer deh 6900 ima odlicno podesavanje zvuka,posebno podesavanje vufera,posebno elipsi,tako da svako moze da podesi po svom ukusu i da efekat bude vrhunski!
 

platon

manijak
Sve u svemu super svira,cuju se lepo svi tonovi,nije kao kod nekih da samo udara i izbija prozore da drugi cuju.
E baš to, svaka čast! Šta će brdo vufera, a na kraju nemaš ništa osim masaže bubrega. :wtf: Vufer mora biti da bi se dobila dubina zvuka, ali i svi ostali su bitni...kvalitetni visokotonci imaju jako veliku ulogu! Kod mene je sve ugl. magnatovo...slušam svašta, al super mi je poslušat npr. gibonija kad možeš jasno čuti svaki ton svakog instrumenta.. :whistling:
 

Marko

Well-known member
Da sam v C6 na stražnjem sjedalu onda bi želio u svakom slučaju da imam najbolju moguću kvalitetu/boju zvuka. Ovak vu Saxo malo pojačam pa odmah poslje moram iti matice zatezat i provjeravat varove.... Hahahaha

Vrsta muzike je opet presudna - nije isto slušat đibija ili death s double-bass drum dionicom i s deep growl vokalima u prvom planu... Ode sve u PM.... :cool:
 

boban1982

New member
Bilo nas je osmoro,svi su bili 16v,mk2,jedini moj 8v mk1!:)
neki spusteni,neki na standardu...Sve u svemu lepo druzenje za nas ljubitelje vts-a...
 

Marko

Well-known member
Bilo nas je osmoro,svi su bili 16v,mk2,jedini moj 8v mk1!:)
neki spusteni,neki na standardu...Sve u svemu lepo druzenje za nas ljubitelje vts-a...
Odlične slike!!!

Nego, reci ti meni Bobo - jel vozi koja koka koji od ovih slikanih vts-ova? :D
 

deda

New member
Je,kod nas uglavnom Saxiće VTS voze tice trkačice.Ja ih znam tri,a takvih auta i nema baš puno,pa eto zaključak mi se sam nametnuo.
 
Na vrh