Saxo 1.4i VTS Bic by boban1982

Marko

Well-known member
Dobro izgleda!

Prava poštarska boja, prvi put (od kad si ti na forumu) vidim tu BIC ediciju... :)
Naljepi gore naljepnicu "Pošta Srbije", nabavi rotirku i gas !!!

Reci jel te zezaju na tehničkom kad ideš radi ovih folija na staklima (jer imaš zatemnjena i prednja vozač/suvozač stakla) ?
 

boban1982

New member
Na tehnickom ne zezaju za sada,ali panduri umeju da prave problem u zavisnosti na koga naletis!Kod nas to nije jos uvek precizno definisano,tako da se ja i jos mnogi provlacimo sa folijama,ali mislim da ce na kraju to zabraniti na prednjim staklima.Inace u aprilu bila policijska akcija skidanja folija sa auta,ko nije hteo pred njima da skine,oni mu skidali tablice,pa kad skine foliju da dodje po tablice!I sve to trajalo mesec dana,za to vreme 90 posto ljudi skinulo prednje folije,a zatim kada je prosla akcija ponovo sve po starom!Ja ih nisam skinuo jer me tada nisu zaustavili,a i da sam ih skinuo ponovo bi ih stavio,jer mu opasno stoje!
A sto se tice BIC oznake,posto reklamiram firmu,mogao bih da trazim da uplate koji evro,ipak je to neka vrsta reklame!;)
 

boban1982

New member
U pravu si,kazu mi ljudi,tvoj auto je zut,a on je narandzast,nijanse im nisu bitne ili im je lakse reci zuta nego narandzasta zbog izgovora.Ali nije postin!:)
 

dejanvts

New member
sve u svemu lijep saxo...spojler mi je :Q__...nezz di ga ima za nabaviti...i daj samo ga malo prizemlji...jer taj auto bas trazi zakucavanje :))
 

boban1982

New member
Prizemljio bih ga ja,ali je onda tesko voziti po nasim putevima,imao bih glavobolje od toga.On je spusten napred 35mm,pozadi 40mm.Napred su standardni amortizeri,pa ima bar neku udobnost...
 

Zmix

New member
Jok kaj bi samo rupa na rupi! Tu i tam dođu cestari sa tamićem i lopatama pa malo zamečeju rupe.Sve u svemu katastrofa!
E tako ti je kod nas, strava i užas! :meh:
Doduše, u Vojvodini postoji jedna apsurdna situacija. Magistralne puteve održava državno preduzeće a lokalne i regionalne puteve održavaju gradovi, opštine i pokrajinsko preduzeće za puteve.
Posledica svega toga je činjenica da su lokalni i regionalni putevi u dosta boljem stanju od magistralnih, redovno se održavaju, obeležavaju, zimi se uredno čiste a to nije slučaj sa magistralama. :shock:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
E tako ti je kod nas, strava i užas! :meh:
Doduše, u Vojvodini postoji jedna apsurdna situacija. Magistralne puteve održava državno preduzeće a lokalne i regionalne puteve održavaju gradovi, opštine i pokrajinsko preduzeće za puteve.
Posledica svega toga je činjenica da su lokalni i regionalni putevi u dosta boljem stanju od magistralnih, redovno se održavaju, obeležavaju, zimi se uredno čiste a to nije slučaj sa magistralama. :shock:
Možda vas šikaniraju jer ste separatistički nastrojeni? :D :D
 

boban1982

New member
Odmah se iznerviram kad pominjem rupe!:mad:
Kada se pojave rupe,narocito posle zime i njihove soli koje bacaju,treba im dva meseca da zakrpe,a i kada zakrpe to traje mesec dana!Gledao sam jednom kako krpe male rupe,u rupu punu vode bace asfalt lopatom,utapkaju i odu,sutradan opet rupa!Pa ti vozi spusten auto!
 

Marko

Well-known member
E tako ti je kod nas, strava i užas!
Doduše, u Vojvodini postoji jedna apsurdna situacija. Magistralne puteve održava državno preduzeće a lokalne i regionalne puteve održavaju gradovi, opštine i pokrajinsko preduzeće za puteve.
Posledica svega toga je činjenica da su lokalni i regionalni putevi u dosta boljem stanju od magistralnih, redovno se održavaju, obeležavaju, zimi se uredno čiste a to nije slučaj sa magistralama.
Malo sad spamamo, boban izvini!
Ali recite vas dvojica koji je udjel u litri benzina koji se koristi za gradnju / održavanje puteva u Srbiji? Tu kod nas je "sve jednostavno", mi plaćamo za ceste kroz litru goriva, plaćamo za ceste na registraciji, plaćamo i cestarine, lokalna / regionalna zajednica plaća za ceste - a ceste su drlog... Ima puno toga pozadi kako priča ide ali to sam sad naveo ugrubo. Ovo s tamićem i dvije lopate asfalta u rupu je živa istina! Kroz godinu dobe love s kojom bi mogli nabaciti novi sloj asfalta komplet ali neeee.
 
Na vrh