Saxo 1.1i by Zwonko- "Georges"

Zwonko

Member
Evo nemali update... Zahvaljujući Igoru, Georges je dobio Solex 34 dvogrleni fergazer, radi odlično, potrošnja je ok sve dok se ne otvori druga klapna... :D
 

Zwonko

Member
Evo nakon cca 1000 km prevaljenih u 100% gradskoj vožnji potrošnja se kreće oko 7,5l čime sam jako zadovoljan... Georges pali i vozi bez ikakvih problema, jučer je dobio nove ljetne gume (Sava), uskoro slijedi zamjena ulja, remena i filtera ulja i goriva i dalje samo gas! :D
btw imam mali problem s obrtaljkom, ne radi na signalu s bobine, tj. divlja... Jel zna netko rješenje kako dobiti obrtaje na obrtaljku?
 

AX-ja

èudo jedno
znam ja.ako je obrtaljka od modela koji ima ubrizgavanje spojena na bobinu (kao karb verzije) onda ne pokazuje dobro.
moras je spojit direktno na ecu jer ima bas izvod za nju.
nadji shemu instalacije i vidi koji pin na ecu je za okretaje,spoji i radit ce..
 

Lix

Active member
šta se turba, kompresora i ostale ekipe koja stvara pozitivni prisitak u usisnoj grani tiče sve to skupa je nemoguće odradit bez map senzora koji poznaje taj pozitivni pritisak a pogotovo ne sa serijskom strujom koja ima jedan ili eventualno dve mogućnosti štelanja parametara (kut paljenja i smjesa), znači treba nova struja, naj jeftinija sulucija u toj priči je megasquirt v2 kit koji se treba polemit i spojit dodatne senzore na postojeću instalaciju i onda u njega, ta igra košta oko 3000-4000 kn i treba ga ko šta sam napisao polemit sam i pospajat, nige plug 'n ' play al za te novce je to okej, ako uzmemo da je vems 1000+++€

inače fora autić.. mala trkalica :D :weeabooface:
 
Na vrh