Saxo 1.1 sx 98god by MKey

MKey

New member
Saxo-kupiti?

Poz,evo novi sam,i gladan znanja ;)
Isao sam danas pogledati Saxo 1.1SX,98.god,215tkm,3v
Od opreme ima cak centralno,1zracni,elektricne,i okretomjer :grin:

Motor je ok,ne dimi i trosi ulje,pali odmah. Oprema je ispravna,limarija je solidna,osim prednjeg ljevog blatobrana(po rubovima je istrulio )
vozacka brava je ostecena,te se drzi na selotejpu.
Ima 3 mane,i to:
neki remen mu cvili kod kretanja,ali samo kod kretanja
tesko izlazi iz rikverca,u ostale normalno ulazi
cuje se getriba kad se stisne kuplung,ali samo skroz do kraja. kad se pusti,nista se ne cuje
Uglavnom,nije gadno,ali nije ni presjajno. Reg je do 9mj,cjena je 6000kn. Dali bi se isplatilo ga uzet?
Hvala
 

deda

New member
Re: Saxo-kupiti?

Kad stišneš kuplung ne čuje se getriba nego potisni ležaj,a cvili klinasti remen,ako je potrošen ili labav.
 

MKey

New member
Re: Saxo-kupiti?

Kad stišneš kuplung ne čuje se getriba nego potisni ležaj,a cvili klinasti remen,ako je potrošen ili labav.
Hvala na brzom odgovoru

Da,znao sam da se ne cuje getriba,vec potisni lezaj(druk lezaj)
Kolko pamtim,klinasti nije tesko za promjenit(kao zupcasti)
 

gox

New member
Re: Saxo-kupiti?

Hvala na brzom odgovoru

Da,znao sam da se ne cuje getriba,vec potisni lezaj(druk lezaj)
Kolko pamtim,klinasti nije tesko za promjenit(kao zupcasti)
Previše novaca za takvo stanje auta. Mislim da se može nać saxo u puno boljem stanju za malo više novaca. Bolje kupiti nešto očuvanije nego stalno ulagati u nešto što se kvari. Kolikim novcem raspolažeš?

Kod kupnje saxa pregledaj dobro pod, stražnje "mulde" tj. unatarnji dio gepeka uz rubove, ispod ECU-a, tu bi uglavnom trebalo bit hrđe...zadnji most također da kotači ne stoje /\. Ako imaš kakvih pitanja slobodno, ako nađeš još štogod stavi link pa da svi vidimo :whistling:
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Saxo-kupiti?

ti auti ideju za 4-5000 više love, a toliko bi trebalo uložiti u ovog...

+ što na tako neodržavanom autu sigurno će se pojaviti neki kvar koji se nije vidio prilikom kupnje
 

deda

New member
Re: Saxo-kupiti?

:cenzura::cenzura::cenzura:aga ,pa nemreš kupiti auto za kikiriki i da bude ko nov,zabadava se nemreš voziti.
 

gox

New member
Re: Saxo-kupiti?

Dalibor je skuzio, naravno da je sića, ali mu se više isplati dati malo više pa kupit neki očuvaniji...bar bi ja tako napravio. Jedino ako će mu ovo bit auto čisto da ga izvoza i da ga vozi dok se ne raspadne.
 

platon

manijak
Re: Saxo-kupiti?

Ruši mu cijenu...jer za te pare u takvom stanju auto, neće ga lako prodat. Još ako mu trebaju pare, ići će on za dosta nižu cijenu! ;)
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Saxo-kupiti?

kod nas su citroeni kao i porschei većinom neodržavani i zgaženi, a oni koji su okej ne idu za male nofce :palac-gore:
 

MKey

New member
Re: Saxo-kupiti?

tnx svima na savjetima. Ipak sam ga danas kupio. Jos sam mu malo skresao cjenu,i op op,autić je moj :wub:

 

MKey

New member
Pozz svima. Evo da se pohvalim,kupio sam Saxo.

Stanje nije bajno,ali cjena je,pogotovo jer je regan do 9mj:rolleyes:

Slike su lose,em je picilo sunce,em su slikane mobom



malo me zeza jer ima 3v,a i kvake su cudno postavljene :disgusted:


podnica je zdrava i bez trulezi,ali imam filing kao da nesto nedostaje u gepeku.
ima neke dvije rupice,te je tepih vlazan


pretpostavljam da je imao i maglenke,ali ih ne netko maknuo


gume solidne,dot 0212


postena kilometraza


iznutra je relativno ocuvan,gotovo bez cvrcaka


sicevi su ocuvani,i udobni,ali bez ikakvog bocnog drzanja :meh:


majstor selotejp sve rjesava


vozacki blatobran je trulja,ali suvozacki je kao nov



motorcic je suh,ne dimi,ne sprica ulje



e,da. i ovo me iznenadilo. ima easy entry sjedala:wub:


Ima sitnica i krupnijih stvari za rijesit,ali pomalo koliko financije dopustaju,ali prvo definitivno na pranje danas il sutra:D
 

Randy5

Active member
Glavno da si zadovoljan kupnjom. Potrudio si se predočiti nam novu jurilicu slikama, svaka čast. Na forumu ima dovoljno poznavalaca Citroena spremnih pomoći savjetima, a mi ostali koji se nešto manje razumijemo uskočit ćemo svojim skromnim znanjem.
 

maxx

Member
Re: Saxo-kupiti?

Za kolko para si ga nakraju kupio?:)
Pitam jer i ja razmišljam da svog dam u prodaju,mlađi je godinu dana od tvog
al ima 250tkm...i regan je do 11/2014.
Neznam kolko da tražim a da ga opet nedam u bescjenje:rolleyes:
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Saxo-kupiti?

možda da počneš sa cijenom koliko ti misliš da taj auto vrijedi, i onda s vremenom smanjuješ cijenu dok ne počne zanimanje kupaca
 
Na vrh