Saxo 1.1 sx 98god by MKey

MKey

New member
hvala svima na cestitkama,stvarno znate napravit da se covjek osjeca dobrodoslo :)
Za kolko para si ga nakraju kupio?:)
Pitam jer i ja razmišljam da svog dam u prodaju,mlađi je godinu dana od tvog
al ima 250tkm...i regan je do 11/2014.
Neznam kolko da tražim a da ga opet nedam u bescjenje:rolleyes:
neznam koliko ti je moj auto mjerodavan primjer. jer nije bas cuvan,i ima posla na njemu. to sto tvoj ima 250tkm ne znaci nista. vise se gleda opcenito stanje auta(ocuvanost,oprema,ispravnost...) Preporucio bi ti da trazis oko 1500€,to su vise manje standardne cjene. Sretno ;)
 

maxx

Member
možda da počneš sa cijenom koliko ti misliš da taj auto vrijedi, i onda s vremenom smanjuješ cijenu dok ne počne zanimanje kupaca
A čuj,svako ko vidi moj auto se čudi kak auto izvana jako dobro izgleda za svoje godine i kilometražu....al ipak je to auto prošlo 250tkm pa ljudi odmah pomisle da sad slijede neki velki kvarovi pa s obzirom na takva razmišljanja i nemogu stavit neku cijenu koja se vrti po oglasnicima.
Mislio sam stavit cijenu negdje oko 6500kn pa onda spuštat:)
 

Marko

Well-known member
podnica je zdrava i bez trulezi,ali imam filing kao da nesto nedostaje u gepeku.
ima neke dvije rupice,te je tepih vlazan
Trebal bi u prtljažniku imati "filc" (debljine pol prsta) koji je s jedne strane gumirani i na to sve skupa ide ukrasni tepison.

majstor selotejp sve rjesava
Provala u vozilo vjerojatno, odmah to zakitaj radi vode...


Uglavnom solidan auto po slikama. Prednost je da je registracija dosta duga međutim radi blatobrana, guma i bravice se nadam da si mu dobro skinuo cijenu.
Dobrodošao na forum!
 

MKey

New member
kolko sam skuzio,filca nema,budem sutra bolje poslikao.

gdje mogu zakitat bravu? CCa cjena?

Hvala na dobrodoslici

evo vise slika gepeka,nadam se da ce nesto pomoc :D
same rupice se poklapaju sa rupicama na tepihu,pa pretpostavljam da je to tvornički tak









 

maxx

Member
Kod mene je taj filc u bunkeru dosta krut,nema šanse da ga presaviješ
kao na tvojim slikama.I zarezan je na onom djelu gdje je onaj "šaraf" za nosač
rezervne gume.
Ovaj tvoj kao da je netko prebacio iz stojadina :D
 

MKey

New member
Kod mene je taj filc u bunkeru dosta krut,nema šanse da ga presaviješ
kao na tvojim slikama.I zarezan je na onom djelu gdje je onaj "šaraf" za nosač
rezervne gume.
Ovaj tvoj kao da je netko prebacio iz stojadina :D
jel problem poslikat tvoj flic,i stavit ovdje sliku?

evo,izmjenjen je i kuplung set





mjenjanje brzina je daaaaaleko lakse i glađe,ali i dalje nije savršeno. Neki put nece uc u 1.brzinu,pa moram u 2. pa tek onda u 1.
kod ubacivanja u rikverc,ne uvjek,ali često,napravi zvuk kao da kuplung nije do kraja stisnut.
Pricekat pa mozda sve sjedne na mjesto,ili odma reklamirat(napravio sam cca 20km od izmjene)
 

igor

New member
Pricekat pa mozda sve sjedne na mjesto,ili odma reklamirat(napravio sam cca 20km od izmjene)
Nema tu kaj sjedat il je kak treba ili nije, to što se teško ubacuje u prvu nije do kuplunga več do getribe ili polugica koje povezuju ručicu mjenjača s getribom, a možda bi trebalo provjerit razinu ulja u getribi ili je vrijeme za mjenjanje ulja ;)
 

quadrolg

Member
Nema tu kaj sjedat il je kak treba ili nije, to što se teško ubacuje u prvu nije do kuplunga več do getribe ili polugica koje povezuju ručicu mjenjača s getribom, a možda bi trebalo provjerit razinu ulja u getribi ili je vrijeme za mjenjanje ulja ;)
ma zna štekat i sam mjenjač (mislim ručka sa kojom šaltaš) ne mora bit niš strašno
 

MKey

New member
nekad ga ne mogu izbacit iz rikverca osim snazno udarit mjenjac,sto frustrira. jer ispada da ne znam izac iz parkinga :disgusted:
 

maxx

Member
Vrijeme se proljepšalo pa sam usliko "tepih" u bunkeru. :)




Sa donje strane je plastificiran,mada ovak na slici izgleda kao da je s donje
strane guma.
 

maxx

Member
S obzirom kolko je auto star,još sve to dobro izgleda :)
Nevolim vidjet prašinu i prljavštinu u autu pa odmah hvatam usisavač i udri.
A dao sam si truda pa sam i gume oko vrata i na bunkeru premazo glicerinom,kad padnu temperature i snijeg il ledena kiša znaju se vrata malo "zamrznut" pa bolje spriječit takve pojave :D
 
Na vrh