Razne novosti

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Citroen C3-XR





Novi manji suv za kineze...za sad se zna samo da će bit sa 1.6 thp 160 konja i 1.8 atmosfercem nepoznate snage.

Mislim da bi se sa dizelom i tu prodavao...al već postoji 2008 i kaktus...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Neznam koliko će bit zanimljiva informacija... ali ima svoju težinu. Još jedna potvrda pravog smjera kojem se okrenula nova uprava PSA: - ocijena vrijednosti dionica prema švicarskoj banci Credit Suisse je porasla sa underperforming u neutral.
A kod istih tih švicaraca je prije mjesec dva BPF (Banque PSA Finance) uzorno prošla stres test.
Znači ekonomski su se ustabilili.

Također se dovršava seljenje ureda iz centra Pariza u predgrađe... naravno uz manje troškove.

I zadnja vijest... stiže lovaaaaaaaaaaaaaa. Za 15 mlrd $ indijska Mahindra kupuje 51% vlasništva u Peugeot Motorcyclesu....

Sve super zasad :D
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Najavljen novi DS model B segmenta, na EMP1 platformi... Moja pretpostavka je da će bit neki mali gradski zvrk sa 5 vrata, pošto nebi smio smetati postojećem DS3. Najavljena ulaganja oko 150m €. Na toj istoj platformi bi trebali dočekati i novi C3

službena obavijest
 

HAL9000

New member
Meni ovaj Divine izgleda kao da su se tvorce oteli zagorci i nalili ih s direktorom i onda u bunilu krojili s tupim škarama, užas živi.....
 

AX-ja

èudo jedno
prednji kraj jos moze proci,nekako ko audi.
a zadnji kraj je neka za:cenzura::cenzura::cenzura:ancija bit ce.
vrata necu ni komentirat
 

deda

New member
Vrata su živi užas nakarade i čak opasne u slućaju prevrtanja i izlaženja iz stumbanog auta,a o praktičnosti da i ne spominjemo.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
a jeste se za vrata uhvatili ko da u proizvodnju takav ide. Da ponovim, ovo je konceptno vozilo.

Takva vrata će te u produkciji na Citroenu vidit nikad.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Takva vrata će te u produkciji na Citroenu vidit nikad.
I bolje da ih na Citroenu vidimo nikad.

ovom konceptu treba dva parkirna mjesta da izađeš iz njega. A za otvaranje prtljažnika ti treba frend biti bet-man:rofl:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Evo i Berlingo Mountain Vibe, show car koji predstavlja faceliftani model... neide u produkciju. Ludi lanci :) oni su ujedno i jedina tehnička zanimljivost, ostalo isto kao i na normalnim modelima.



 

ZlatkoC4

Well-known member

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
DS Divine koncepta
Auto je na putu da postane famozan, a jedina Citroenova greška je što ovakve modele ne stavlja u serijsku proizvodnju. Bio bi hit samo tako. Ako Merc može imati ova vrata na serijskim modelima koja nisu "opasna" kod prevrtanja (šarke ispadaju) ne vidim zašto bi na premium Citroen modelu bila opasna. ;)
Navodno Divine ima i stražnje staklo, a ovaj pokrov je kao nekoć sjenilo na BX-u, s tim da su ovdje grilje/šalaporke/žaluzete (ili kako ih već tko zove) električno pokretane. :cool:
Mene jako podsjeća na Bugatti i sprijeda i straga. :wub:

Berlingo Mountain Vibe
Gay verzija običnog Berlinga. :D
 

Profiler07

Well-known member
dok citroen udara po konceptima drugi proizvodjaci izbacuju modele i svi im se dive i to me jako nervira!izbacili su koncept metroplis jos 2012g i nista od tad nije bilo,i na svakom sajmu dodju sa nekim konceptom i sve se na tome zavrsava...
 

deda

New member
Koncepti su za prikazivanje onog što mogu da drugi sline.Neznam zašto misliš da ne izbacuju modele na tržište,pa Citroen i Peugeot izbacuju toliko modela svaki čas da više ni neznaš kojih sve nema.
 
Na vrh