Razne novosti

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa neznam baš, bilo je to davno najavljeno... da je Cactus samo privremeno riješenje u konpakt klasi.
Sljedeći C4 bi trebao biti “normalan”
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Renolu je baš grdo. Bolju maržu bi imali da prodaju palačinke po francuskoj obali
 

Ax boy

Well-known member
Kad je renault bio kvalitetan auto?, Najgori za kupiti,dva puta dnevno se kvari, kopile francusko,bez uvrede. Još kaže jedan na tehničkom, da je super neki Clio 1.5 dci hahahaha ništa to ne valja, niti s mjesta taj traktor ide.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa ništa bitno... igraju se s mrvicama koje Pug baci. Citroen ko nekakav bitan proizvođač auta više ne postoji, pa treba očekivanja uskladiti sa time.

Jedino što sam čuo je priča o nasljedniku Cactusa, koji bi mogao izgubiti ime Cactus.
Dakle ostaje C4, s tim da vjerovatno ide na manju platformu (208, C3). U nekakvom kvazi suv obliku.



Uz to imamo i ''C5'' na kompaktnoj platformi i suv obliku... uglavnom niđe veze.
 

Brruno

Well-known member
Znaci trenutno imam 4 opcije:
1. Vozit C5 dok ne odapne
2. Uzet Grand Picasso vise iz obiteljskih razloga i vozit dok ne odapne
3. Mijenjat marku i vjerojatno mehanicara
4. Mijenjat marke i modele dok ne ubodem nesto sto moze zamijeniti C5 i pritom trosit pare bezveze na razne mehe i razlike u kupoprodaji

Glavobolja zagarntirana

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 

djuan

Active member
Peugeot će ih uništiti.
Sve je OK sa Peugeotovim modelima, ali iskreno - meni su zadnji dobri Peugeoti bili 308 2. generacije i 208. Sve nakon toga je pretenciozno sranje.
3008 - napuhani kup lima, 5008 isto tak.
508 po meni totalno neupotrebljiv, novi 208 tak-tak.
I onda je žalosno da se fokus razvoja stavlja na taj kič, a zapostavlja se marka koja je uvijek bila toliko inovativna. Zadnji odličan Citroen mi je C4 Picasso 2 kojeg i sam vozim. Iznutra fin i kvalitetan, izvana predivan dizajn, puno ljepši od trendy Peugeota 3008. Ne kužim zakaj to rade, jer istovremeno mogu egzistirati i 308 i pravi C4, a ne neki poluproizvodi poput Cactusa. Ne mislim da je Cactus loš, ali ga ja nikad ne bi kupio zbog gluposti koje su u njega ugradili. 308 bi kupio, ali ovaj trenutni. Novi će vjerojatno biti pretenciozno smeće u skladu sa 508, 3008 itd.

A i taj C5 Aircross.... ne kažem da je loš, ali realno, C4 Picasso II je bolji auto za nižu cijenu, sa ljepšim dizajnom, kvalitetnijom unutrašnjosti, nižim težištem i sve. Baš mi na živce idu ta govna od SUV-ova.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Električni auto dostupan svima. Cijena nebi smjela biti preko 10k€ po meni u tom slučaju.
 
Na vrh