Razna pitanja za c5 2006

Medobrundo

Member
Donator foruma
Da, evo vidi nisam i ja kod dvojice kad sam potražio ali nisu imali ovu što meni odgovara ili nisu znali je li to to.

Kod jednog sam našao za 1,6 hdi 2004 godište, samo što ne zna ni ona ni ja je li odgovara za moje auto :)
 

Mrki5

Well-known member
Za C5 1 i 2 treba da su iste . Screenshot_2023-09-04_at_16-15-22_FranceAuto.pl_Czesci_do_aut_francuskich.png Mislim da i ova od ovog C4 paše. Screenshot_2023-09-04_at_11-10-20_1500_ar_aditiv_za_fapa_cena_-_Google_pretraga.png
Screen Shot 2023-09-05 at 16.35.19.png Od C4, 1.6 samo pogleda OPR kod kao što je ovde navedeno , a nalazi se na prednjem stupcu vrata vozača .
 
Posljednje uređivanje:

Medobrundo

Member
Donator foruma
Kako da skinem samo ovaj dio na lijevoj polovini slike? Našao sam kako skinu čitav dash Ali ne samo ovo. Treba mi da izrežem rupu na plastici ispod da napravim klapnu od grijanja.
20230930_154119.jpg
 

szahtila

Well-known member
Ne mora se to sve skinuti. Može se samo sa strane napraviti otvor, samo ne znam kako da baš ovu plastiku sa slike skinem.



Kako znaš da se ne mora skinuti? Radio si već to? Slike koje sam postavio snimljene su u mojoj garaži tako da znam o čemu pričam. Ta je plastika dio cjeline i ne možeš samo nju skinuti. Pogledaj moju četvrtu sliku pa će ti biti jasnije.
 
Na vrh