Raste trava zelena, zelena, zelena a ono C3

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A jedno 200€ bi te moglo koštat... nek ti da ponudu onaj ko će ti rupice riješavat
 

Echo49teen

New member
Auuuuuuu ništa od toga, previše para premalo muzike. Rađe ću onda štediti za felge i gume. E sad kad smo kod toga. Uz već navedene felge Oz Canova 17 cola po 645 kn komad na 40% popusta mi je ponuda za gume 195/40 R17 645 kn komad također... Gume su Falken ZIEX ZE914, noviji mode od ZE912. Cijena što reći, paprena...možda ne toliko ali uz predloženu dimenziju 205/40 R17 razlika je. S obzirom da niti nemam svojih šerafa niti distanci za felge treba uzimati sve. Pa ako može netko konkretno reći za C3 koliki bi ET trebao biti ako felga ima svoj ET16 da 205/40 R17 ne bi strugala... netko je predlagano setup 20 mm ali došlo je do nesporazuma jer nije dobro vidio ET za felge za koje sam ja pitao već za drugu dimenziju :cool:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ako je et16 onda je to super..
Glavno da nije et veči od 25..
Znači između 16 i 25 ti treba..
Ako budeš uzimao 195 gume treba ti kroz 45 a ne kroz 40 visina gume..
 

Citru

New member
badava ti to kad neces moc upisat 17'' u prometnu jer nisu isle na taj auto...eventualno mozes pobrat 500 kuna kaznu od policije

max je bilo 195/50R16
 

Krky

Lakerski profesionalac
Na 17 sam i mislio..
Kroz 40 ide na 205 gumu 17 cola a kroz 45 na 195 gumu.
A 16 cola kroz 50 na 195 gumu kak ti i piše u prometnoj..
I ja budem sad ove svoje atestiral 205/40/17
 

Franzg

New member
nisam siguran al mislim da ti to neće bit prejeftino, ja sam htio lakirat retrovizore u crno, i reko mi je lik da ih mora skinut izbrusit i stavit prvo dobar sloj prajmera i onda tek lakirat i da ni onda nemože garantirat da se s vremenom neće počet ljuštit i kaže da za retrovizore bi bilo oko 350kn ako me sjećanje dobro služi...ja sam svoje kvake u crnu stavio al sam imo sreće da imam one glatke od exclusive modela pa sam stavio foliju (isto je komplicirano bilo jer su morali micat unutrasnjost vrata i vadit kvake) al meni je puno ljepše sad... najbolje ti pitat da ti uvale neki popust ak mislis sve to lakirat al po meni nebu bilo prejeftino nazalost
Ups sad vidim da je ovo već odgovoreno sporo refresha komp :p
Što se felgi tiče ja bi ti preporučo 16", kako je citru reko to su samo komplikacije onda oko odobravanja 17" a na c3 16" vec izgleda dovoljno veliko
 

Echo49teen

New member
I tako, malo sam istraživao što se još nudi i naišao sam na felge Momo Win pro u mat crnoj boji. Na stranicama proizvođača ima konfigurator..
Sad koja će biti vaša mišljenja, pišite...ide slika u nastavku posta. Inače je cijena 586,50 kn za keš po komadu. Felga je 16x6,5, ET25, 4x108 i 65,1 promjer centralne rupe. To po napisanome odgovara svemu za moj auto.

 
Na vrh