Rasprava o ostalim automobilima

Cutac

Prèkaroš
Ako kupac trazi iskljucivo prijevozno sredstvo, onda da, ali ako ima oci i samopostovanje, onda ne.

Kako cesto sjednem u rental, vozio sam leone i octavije u zadnjih par godina i svaka generacija je ista i imas dojam da su ljude, koji nisu imali puno posla oko VW modela, upogonili da usput naprave skodu i seata.

Kao da ides kenjati bez casopisa ili tableta. Odes, obavis, ali bude dosadno i ni po cemu zanimljivo. Funkcionira, ali zar si zaista zelis takav zivot?
:D
 

Ax boy

Well-known member
Bravo g Cutac,imate pravo. Citroen je citroen,po udobnosti nema mu ali nema baš neke naročite konkurencije. Neka me netko ispravi i možda i griješim ali kakve Škode, Volkswagen.... Tvrdi ko puška a po vanjštini barem hmm ništa posebno ne mogu ponuditi. Mnogi su slični ko jaje jajetu, dok za citraće i pežojiće eee tu već da. Saxo je bio rol rojs za feliciju tu nema dileme bez obzira na sve. Nepoderivi 1.0i i 1.1i aaa 1.5 dizel da ne pričam...
Svako voli nešto ali ipak švabe voze, zna se kakvi ljudi. ;)
 

Dalibor

Dado Tornado
ivane222, koja škoda ide za 110.000 kao cactusa od 110 ks sa klimom i komandama na volanu?!
koliko znam rapidi i kemiqi počinju goli blizu 125.000.
čak i povišeni suzukiji kreću za soma evra više i benzincem iz sanaderovog prvog mandata.

dodatak,
prosurfao sam preko mobilnog, i osim što je suzuki modernizirao benzince i digao cijenu 10-15%, naišao sam na ovaj oglas:

https://www.njuskalo.hr/novi-auti/c4-cactus-live-puretech-110-bvm6-poklon-zimske-gume-oglas-30191945

za mene za tu lovu najisplativiji novi auto trenutno
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Kao da ides kenjati bez casopisa ili tableta. Odes, obavis, ali bude dosadno i ni po cemu zanimljivo. Funkcionira, ali zar si zaista zelis takav zivot?
Maštam si o tome kad me neki auto naljuti. Kupit ću Škodilaka i zaboravit na aute.
Dovest se na raznu di nebi primjetio da mu je ratkapa otpala. Al me brzo prođe :D

ivane222, koja škoda ide za 110.000 kao cactusa od 110 ks sa klimom i komandama na volanu?!
Ne pratim ponude salonskih auti, pogotovo ne te klase, pa mogu komentirati samo po cjeniku. Cactus o kojem pričaš je 118tkn, prvi Kamiq je 121tkn. Hyundai Kona sa 120ks je 120tkn, površnim pregledom ima i tempomat te alu felge više od Citraća. Vjerovatno i drugi nude popuste.

za mene za tu lovu najisplativiji novi auto trenutno
Ja bi dao glas Hyundaiu I30. Za 110tkn biraš između normalnog 1.4 motora sa 100ks ili turbo trojčeka sa 120ks. Koža s tipkama, klima, tempomat i nije suv :)
 

Dalibor

Dado Tornado
šokiran sam sa tim što pišete, komotno možeš gasit forum smotat kabel...
ajde još shvaćam za škodu i VW, ipak je to kultna marka južno od murskog središća i sjeverno od podgorice, ali hyundai... pa kona je wannabe cactus, pogle joj prednji kraj

i tako šikanirati c4 cactus s lagera za 114.000 sa svemirskim amortizerima, klimom, navigacijom i multimedijom, 5 god. garancijom i lijepom bojom, i uspoređivati s početnim kamiqom od 121.000 iz mokrih snova stranice skoda.hr.......

sale, uzmi 133€ i bježi!
 

Brruno

Well-known member
Tesko je danas nazalost ostat ljubitelj jedne marke ako nemas potkovan dzep. Danas gledas kupit najvise/najbolje/ najljepse za svoje oko za svoj novac, a u dubini uvijek mozes voliti jednu marku. Npr. lako bi ja i dalje vozio citroena kad bi postojao nasljednik c5ice. Dolazi pomalo vrijeme da se rastanem s njim a ne postoji nijedan drugi citrac kojeg bih kupio, a ostale marke me ne privlace bas osim vise klase. Razmazio me malo taj c5. U srednjoj klasi jos manje znam sta bih kupio. Kako kaze Cutac, c4 II je dosta bolji od novijeg c4 pa ispada da ides na losije a kupujes novi auto.
 

sir.Oliver

Well-known member
Brruno , moram priznati da si apsolutno u pravu . ja sam vozio 10god. opel signum ( i još ga vozim ) ali , pošto ima već 16 godina .... želeo sam nešto novo . budžet je bio 12000€ . za tu sumu nisam našao ništa odgovarajuće , pa sam kupio ono što je bilo na tržištu za tu sumu ... i tako sada imam C - elysée ... koji je za dve klase ispod signuma , ali je (bio ) nov ....
 

Doomsday

U prolazu...
Hm... :confused:

Ne znam, meni radi OK... :thinking:

Ali, evo ovako... :weeabooface:




Restauriran 100% u stanje novog, ubačen noviji dizel motor, ubačena automatska klima...

Sve šta đaku treba...

Valjda... :whistling:

:D
 

Doomsday

U prolazu...
Šta se ispod 20 tis. EUR može nać praktički 100% kao novi E39 ili C6...? :shock:

Ako da, i tata bi sine... :cool:

Valjda... :weeabooface:

:D
 

Doomsday

U prolazu...
Ja sam onaj CX stavio kao apsolutnu alternativu novom autu...

Klasično polovno nisam uopće uzimao u obzir kao opciju...

Ima puno daleko povoljnijih polovnih CX-a...

Valjda...

:D
 
Na vrh