Rad i život u inozemstvu

Damir Sk

Member
zaštita tehnologije ...

trebao sam raditi za PSA , ali ..... stjecajem okolnosti sam dao otkaz prije no što su me i stigli primiti . ( šef personala mi je obećao pred pripremu motora ) ali njegova zamjenica mi je rekla da mogu samo na traku , što je za mene bilo ponižavajuće .....
Zasto je to ponizavajuce???
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Jel tko zna kakva je situacija s stanovima sto psa daje, koja je cijena?? Koliko ljudi u stanu??
Ne znam. Malo sam googlal i ovo je prvi rezultat.

slovakia.png

Ko zna kaj bi se još moglo iskopati od iskustava. Ne želim te obeshrabrit. Neki put su uvjeti stvarno loši, a neki put su radnici loši, pa kad dobiju nogu, onda pišu svašta. Teško je reć.


bjelivuk bjelivuk ivan222 ivan222 zakaj ovo ne bi bila zasebna tema (npr. "Rad u PSA, Slovačka"). Ima tu i može bit puno korisnih stvari ubuduće i za druge. Ako se D Damir Sk slaže.
 

sir.Oliver

Well-known member
kada sam ja bio tamo , bili su to novi stanovi . opremljeni svim potrebnim . bili smo po dvoje na jednu sobu ..... danas neznam kako je , ali mogu se malo raspitati .... bilo je besplatno .....
 
Posljednje uređivanje:

Damir Sk

Member
Ne znam. Malo sam googlal i ovo je prvi rezultat.

Pogledajte privitak 2276

Ko zna kaj bi se još moglo iskopati od iskustava. Ne želim te obeshrabrit. Neki put su uvjeti stvarno loši, a neki put su radnici loši, pa kad dobiju nogu, onda pišu svašta. Teško je reć.


bjelivuk bjelivuk ivan222 ivan222 zakaj ovo ne bi bila zasebna tema (npr. "Rad u PSA, Slovačka"). Ima tu i može bit puno korisnih stvari ubuduće i za druge. Ako se D Damir Sk slaže.
Sto se mene tiče moze
Nikad duža tema za dobrodošlicu 🤣🤣🤣🤣
Nek se pise
 
Posljednje uređivanje:

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Volkswagen ulaže milijardu eura u tvornicu u Slovačkoj, zaposlit će 2000 ljudi

NJEMAČKI proizvođač automobila Volkswagen objavio je danas da će uložiti milijardu eura u tvornicu u Slovačkoj, nakon odustajanja od gradnje pogona u Turskoj pod utjecajem koronakrize.
U planu je ulaganje od ukupno milijardu eura, za proizvodnju cijele palete modela u Slovačkoj, rekao je na konferenciji za novinare koju je prenijela slovačka TV postaja predsjednik VW Slovačke Oliver Gruenberg.

Ulaganje će rezultirati otvaranjem dvije tisuće radnih mjesta u narednim godinama
Proizvodni kapacitet tvornice koja je prošle godine proizvela 377.750 automobila, uglavnom modela Audi Q7 i Porsche Cayenne, namijenjenih izvozu, neće se mijenjati, napomenuo je Gruenberg.
Ulaganje će rezultirati otvaranjem dvije tisuće radnih mjesta u narednim godinama, naglasio je čelnik radničkog vijeća Sebastian Krapoth.

U srpnju VW je zbog pandemije koronavirusa odustao od gradnje tvornice u Turskoj, dodavši da će svi planirani projekti biti realizirani u postrojenjima unutar postojeće mreže.

Krajem prošlog tjedna Škoda je najavila da će u Slovačku preseliti proizvodnju modela Superba
Krajem prošlog tjedna Škoda je najavila da će u Slovačku preseliti proizvodnju modela Superba. Najava je uznemirila sindikate u Češkoj, budući da su se u protekla dva desetljeća ti modeli proizvodili u njihovim pogonima.
Automobilska industrija, koju predvode Volkswagen i još tri proizvođača automobila, okosnica je slovačkog proizvodnog i izvoznog sektora, napominje Reuters.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/volkswagen-ulaze-milijardu-eura-u-tvornicu-u-slovackoj-zaposlit-ce-2000-ljudi/2230887.aspx
 
Na vrh