Pustolovine AxBoya

Ax boy

Well-known member
Ta neš se s punicom družit, štap i skosu u ruke mlati 😎
Da ne ne. Idemo malo dolje napuniti baterije i odmoriti se.
Eto u Omišu slikao svog ljepotana Pugića.
Napokon konkretne slike. Očuvan je u svakom pogledu iako je proizveden daleke 2011. 👌👌😊
P.S. : Ako netko iz Zagreba od forumaša zna gdje bi se moglo kvalitetno napravit komplet kemijsko auta iznutra, pogotovo sjedala jer nisu ono glanc čista.
Neću to sad nego oko ljeta pa ako imate prijedloge, bio bih vam veoma zahvalan.
Živjeli 🥂
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Eto ga moj susjed Zdenko prodo istu takvu prošlog ljeta, jedva 11 000kn dobio, prvi vlasnik 250 000km, još registrirana, pali vozi.
Koja god je bila i motor? 😮. Ova je 2001, 252***, 2.0hdi. Ima sitnih ulaganja ali s obzirom da je 21 godinu stara sad, super. Svakakve smo jučer vidjeli dok smo tražili pravu, i sa mobil uljem, užas. Ova je Total, tak da ono 👌.
Ima motor i getribu od još jednog 2.0hdi motora, doma. Ma show... Uglavnom šogi prodao audija, napokon se uozbiljio pa mu treba praktičniji auto s 5 vrata hahahah. Možda zbog cure, ko će znat. Punac ima svoju xsaru al 1999, serija 1. 😀
Svi smo u Francuzima sad.
💕😊
 

Ax boy

Well-known member
Ne ali isti spec, i ista boja auta. Njegova je bila i u boljem stanju nego ta..
Vjeruj ovaj je uhhh. Bolje da šutim. Sretno čovjeku s prodajom 👌👌😎
Očito ne voliš šogija baš kad si mu uvalio omraženi citrać. Bolje da si mu lijepo uzeo pug 309 , to je prava stvar
Ništa ja njemu nisam uvalio. Molim lepo hahahah. Sam je htio i dao je smjernicu koji točno motor želi. Uglavnom oduševljen je s obzirom da je za male pare dobio solidnu 2.0hdi xsarušku.
309? 😮 😮 😮 Ozbiljno. Pa to je oldtajmer već... 😀
 
Na vrh