Pustolovine AxBoya

Ax boy

Well-known member
Bome.. mislim Volvo je bio oduvijek poznat po sigurnosti, al opet MB se spigo ko Peugeot 😀
Kakav Volvo, ovo je primarno Citroën forum, pa eventualno koji Peugeot može proć. Sweden, nein, nein 👀👀😮💞💞💞
Pugića ima, čini mi se, ko mrava po Zg-u 😮😀😀.
Ima Puga i na svakom parkingu ispred Lidla barem po jedan, naleti 💪💪🤝
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Danas u Citroën servisu, promijenio semering na desnoj poluosovini i ležaj prednjeg lijevog kotača i samo toči, vozi... Prijatelj iz servisa(limar) nije odmah bio sretan što sam kupio peugeot a ne citroen al kad je vidio pegić moj, ostao je u šoku kako je dobar, održavan i sačuvan. Dobro sam izabrao kaže, 👍💪👌👌
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Kako sad, toliko nahvalio pežo pa otišao u citroen servis o_Oo_O:eek::eek: Aj lijepo si ga uglancao (y)
Ne ne tamo godinama održavamo aute, od mog aixa Spota još. Tata je tamo radio ko student još 87'. Hvala bit će još glancanja, jedva čekam toplije vrijeme tj ljeto... 😀
 

Ax boy

Well-known member
Kako ta krama može biti ljepša od ovog ?
Kakva krama aloooo? 👁😮😮. Nisi ti čul za Ami 6,8, Spaček Charleston, Dyana... 😀 😀 😀 😀. Neuništiva kola koja će (očuvani primjerak naravno) nadživjet i moj Pug i tvoj c5 👌👌. Čovjek voli Amića, ali je i općenito stručnjak za limariju Citroëna. Eh da je Luka imao il Peba takve, ne bi propali možda 🤝🤝😊.
 

Ax boy

Well-known member
Mislio sam na bijelu kramu sa slike.
Zašto onda ima toliko 308 po Zagrebu, svako jutro barem jednu vidim 😊😊😊. C4 također. To su auti za sva vremena 😀. Nije moj pegić krama 😮😂😂. Promijenio se semering na desnoj poluosovini, ležaj prednjeg lijevog kotača i to je to. Sve drugo super. Diskovi, pločice sve sjajno. Čovjek prije mene je održavao auto. Nije to krama od šoderaša koji jedino što ulože truda to je pranje auta i eventualno poliranje( malo bolji šoderaš).
 
Na vrh