Prvi auto C2 VTS

bricha

Member
evo tu sam stavio par slikica prije i nakon..:)))

https://postimg.org/gallery/16r7dyft0/

e sad isao sam mjnjati gume ugl rekli su mi da treba nekakav sigurnosni šaraf pa me zanima to se moze nabaviti u citroen servisu ili??

i gledam si malo gume promijeniti pa me zanima da li toyo gume valjaju čemu ili bolje da zaobidjem te neke (meni) ne poznate marke.

btw moram priznati da je auto poprilično tvrd na prvu..:grin:
 

bricha

Member
meni su rekli da mi ne mogu skinuti gume jer ja nemam taj neki sigurnosni odvijač ili tako neš iskreno pojma nemam šta to je...O


to navodno treba po broju šasije naručiti tako neš nisu mi bas dobro objasnili iskreno..
 

Doomsday

U prolazu...
Šta fali Uniroyal ljetnima...?

Do sad, u svim mogućim dimenzijama koje sam uzimao, bile su više nego OK, a relativno povoljne...

The rain tyre... To meni i treba najviše... Da drže po kši...

Normalna, ne agresivna vožnja...

:D
 

tomica0308

Well-known member

gambler072

C5 enthusiast
meni su rekli da mi ne mogu skinuti gume jer ja nemam taj neki sigurnosni odvijač ili tako neš iskreno pojma nemam šta to je...O
Ako ga nemas pravac varioc, izvrnut ce ih za 10ak eura max. Meni je pukao sigurnosni nastavak, kada sam zvao ovlasteni rekli da se ceka par mjeseci i da je to isto kao da si izgubio kljuc od auta. Normalni sarafi kostaju 2-3 eura po komadu, ukrasne kapice jos 2 eura za set i miran :) Autic gori :)
 

markan1000

Well-known member
čekaj, ovo ti je majka stavljala ove felge i kenwooda unutra?
s obzirom kako auto izgleda, možda se netko i malo s ovjesom igrao...
 

bricha

Member
Ne to je sve došlo s njim i felgice i sve cak i krunica..:)))

uglavnom moram ga odvesti na bušenje tog šarafa dodje cca 300 kn sa novim šarafima danas sam zvao izrada originalnog dodje 1000 kn to mi se nekako čini bzvz.

inače baš u vezi ovog kneewood sam htio pitati da li se to moze zamjeniti nekim novijim običnim radijom ili opet treba ovako neki veći?

jer dosta je star taj radio pa mi se čini da ne može ni sa moba muzika niti nema usb utor..:D

da li bi se mogle neke pare dobit za njega mozda?
 

tomica0308

Well-known member
Nema taj kenwood 2din radio usb prikljucak otraga? koji je to model opce, pa da nađemo po netu i napravimo neku procjenu, mozda vrijedi taman za neki radio 1din sa usb-om.
Mozes obicni (1din) radio al treba polica onda koja je izvađena da stane taj 2din radio.
http://www.driveav.com/uploads/allimg/120625/1-12062514563H61.jpg

UPDATE:
Model je kenwood ddx7025, ima jedino prikljucak za cd changer, mozda za 300kn bi isao, vidim da je 2004 bio u prodaji jos i kao nov dosao oko 12oookn :D
 
Posljednje uređivanje:

gambler072

C5 enthusiast
uglavnom moram ga odvesti na bušenje tog šarafa dodje cca 300 kn sa novim šarafima danas sam zvao izrada originalnog dodje 1000 kn to mi se nekako čini bzvz.
Procitaj moj post iznad. Zbog cega busenje kada je jeftiniji varioc, felge nece ostetiti, samo zavari normalan saraf na tvoj postojeci i izvrne ga.
 

tomica0308

Well-known member
varioc nece ostetit? one "iskre" dok padnu zapeku se ko vrag u boju, a rupu na vijku je najlakse napravit npr. svrdlo 7mm i u dubinu 1,5-2cm i nabit unutra imbus 8mm i mora pustit, ili ovo ovaj alat koji si moram nabavit.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KK6eNjRqOR0[/ame]
 

gambler072

C5 enthusiast
@tomica0308 Ako pazi i ako se felge zastite, nece ostetiti. Vozio auto da mi izvrnuo lopov sarafe, nema ni najmanje tackice na felgama od varenja.
 
Na vrh