Prvi auto C2 VTS

bricha

Member
evo citroencek opran i spreman za more pa da nabacim jednu slikicu i da ujedno iskorsitim priliku da vam se jos jednom zahvalim za pomoć i savjete..:))

 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bricha

Member
pozdrav,

evo mene opet sa malim upitom (mozda problmemom ko ce ga znati:)) uglavnom prije par dana sam resetirao board comp i od onda mi se auto poceo ponasati kao da ima automatska svijetla pa me zanima da li je to moguće s obzirom da je 2005 god i ako ima kako iskljucim? poceo sam to primjecivati kada ga upalim u garazi i kada udjem u garazu sama se upale cim izadjem ugase se(ali kao što rekoh to je počelo unazad tjedan dana kada sam napravio board reset)??
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Za to bi trebala biti zadužena samo pozicija ručice. Isto ti se dešava neovisno o tome dali okreneš na auto ili na ručno upaljena svijetla?
 

bricha

Member
nemam uopce auto opciju zato mi je i cudno. ovo mi se dogadja kad su na off i ja preko rucice mogu namjestati da li zelim off pozicije i normalna, drugi dio rucice je za maglenke. i ima jedan gumb na rucici ali na njemu nis ne pise i kad ga stisnem nista se ne dogadja. uglavnom evo i jutros kada sam isao isto cim upalim auto u garazi upale se svjetla i nemrem ih ugasiti dok se sama ne ugase(obicno 20 sec nakon sto izadjem iz garaze).
da li u c2 uopce imao mogućnost automatskih svjetala?
 

diegos

Well-known member
Moguce je, ako ne zelis tu opciju, mogu ti je u servisu iskljuciti. Meni se to dogodilo nakon sta su u servisu nesto cackali, pa sam trazio da ugase. C3 2005.
Edit: sad sam bolje procitao, pogledaj prvo u meniju od radija ako imas za ugasiti...
 

Cutac

Prèkaroš
U specifikacijama stoji "without special light" tamo gdje bi trebalo pisati da imaš automatska svjetla, što bi značilo da ih nemaš.
A zašto se pale, pojma nemam. Da idem nagađati rekao bih da nije zamišljeno da ih C2 ima, ali jer ima automatske brisače, ima i senzor za svjetlo, pa ga BSI može prepoznati i koristiti.
Ja bih ostavio da rade, halogenke su jeftine.
 

bricha

Member
evo ipak izgleda da ima auto lights ugl uspio sam iskljuciti mora se drzati do zvucnog signala taj gumb koji inace nema niti jednu funkciju(osim ove) jedino je fora kaj se mora drzati na prvom okretu kljuca dok je motor iskljucen inace nece pa eto ako ce nekom pomoci da zna..:D
 

bricha

Member
Prije par dana mi je otišla od hrdje selna pa su mi rekli da je auspuh tj zadnji lonac za promjenu e sad zanima me pošto sam već prije razmišljao da stavim neki "sportski" auspuh tj da se čuje zvuk što točno trebam gledati(poluprotočni ili)?
Znači ne želim nešto od čega će me na autoputu boljeti glava i da bude nesnosno već da kada se malo žustrije vozi 4-5-6k obrtaja da se čuje?

i sad me zanima promjenom tog stražnjeg lonca neće trebati nikakav atest i da li će rezultati c02 i ostalih parametara biti povećani ili ne?

lp
 
Na vrh