Prometne (ne)zgode i događaji

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
99,99 posto ljudi položi vozački, ali mi se čini da ih preko 70 posto nije duševno i tjelesno sposobno upravljati B kategorijom. Za mnoge je to vještina koji ih nadilazi. Budućnost će biti autonomne mikrovalne povezane u mrežu. P.S. Nedavno sam sreo osobu u četredestima koja se istinski čudila da se na parkirlaištu mora stati između crta. Mislio sam da me zafrkava. Ali, ne. To je osobi bila više kao sugestija reda, a ravnaš se prema ostalima, pa kako upadne. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Ti si barem kočio. :) Ima onih koji za slavu na YT ni ne stisnu kočnicu.
Ja bih ga lupio, ali ne za slavu nego zato što je kreten. Što si htio, dobio si. Nisam ga lupio jer mi je žao auta.

Lik u Alfi
Kad vidiš Alfu 147, Ford Focusa i C-Maxa, Modesto dostavu ili bilo kakav bijeli VW Caddy, moraš se paziti.
To je doslovno činjenica u Sisku, plus što pola takvih nikad očito nije dobilo po ****i, pa kad im trubiš, seru.

Neki dan se neko krme isparkirava tamo kod kružnog kod Getaldusa, bijeli VW Caddy, vidi se da je furgon, i ide tip polako, ali ide. I ja malo trubnem da zna da idem(nema zadnja i bočna stakla, jel), kad se on dere kroz prozor "ajde vozi šta trubiš koji ****c". I, normalno, ja se njemu izderem nešto u tom stilu, da je idiot i taj je bio normalan, nije radio scene.
Ali baš ima kretena, pred par mjeseci mi stara priča, neki taksist ostavio otvorena vrata, ona ga zaobišla i on se dere za njom da šta ga zaobilazi dok su mu otvorena vrata(a on neš drkario mimo auta) i jebe joj mater.
Ja ti se kunem, ti kreteni ili nemaju što za izgubiti, ili ne razumiju pojam policije, zatvora, kazne, ...
Doslovno vidiš da je tip preglup i previše zaostao u glavi da ulaziš u koštac, doslovno ko da se ideš kačit sa jebenim nabrijanim psom.

Da imam neku trulju za po gradu, sunce te ****lo, ja bi na dnevnoj bazi imao dvije, tri manje saobraćajke. Znači kroz mjesec dana bi znao zatvorenih očiju europsko izvješće popunit.
Ali kakvi bi bili, danas na semaforu kod tomićevog, ja idem od špara prema jel i autoškola se spušta iz tomićevog, skreće lijevo prema haku.
Ok, ja stojim na crveno, pali se zeleno, krećem, idem i autoškola stoji u sred bogojebenog raskrižja deset sekundi otkad se meni upalilo zeleno i KREĆE ISPRED MENE. Pa mater ti jebem, normalno da su vozači invalidi kad ih takvi isti uče voziti.
 

Pavel

Lepi™
Da imam neku trulju za po gradu, sunce te ****lo, ja bi na dnevnoj bazi imao dvije, tri manje saobraćajke. Znači kroz mjesec dana bi znao zatvorenih očiju europsko izvješće popunit.
Ali kakvi bi bili, danas na semaforu kod tomićevog, ja idem od špara prema jel i autoškola se spušta iz tomićevog, skreće lijevo prema haku.
Ok, ja stojim na crveno, pali se zeleno, krećem, idem i autoškola stoji u sred bogojebenog raskrižja deset sekundi otkad se meni upalilo zeleno i KREĆE ISPRED MENE. Pa mater ti jebem, normalno da su vozači invalidi kad ih takvi isti uče voziti.
Cura zivi u Odranskoj i uvijek kad idem doma idem kroz Pavicicevu prema kruznom toku, da izbjegnem semafore. Na krizanju Paviciceve sa Grgcevom imas lezece. Uvijek, uvijek netko od rotora zaobilazi lezece kroz raskrizje ili ako skrece prema meni ude u moju traku. Nema veceri da me netko ne odreze. Neku vecer ja vidim od crkve prazno, krenem van jer imam auto od rotora, dakle idem van na glavnu. Na 10cm od haube stane zenska. Ja njoj uzeo prednost a ona full u mojoj traci. Pa reko tuko jedna sjeces raskrizje, usla u moju traku. I ne, ne ja uzeo njoj prednost ona je na glavnoj. Pa covjece da ali u mojoi traci a zive duse nema. Nema dana da me netko tamo ne doceka. Uvijek je slalom. A na krizanju obilaznice kod placa, tamo je prolazenje kroz crveno normalno. U zadnja 3 dana 4 puta je netko prosao kroz crveno. 4 puta.. Ja sam vec otupio iskreno. Policije nema, ne rade nista, ne pisu kazne. U biti cudo je da nema prometnih kak se sve vozi.

Sisak je strahota postao. Prolaz kroz crveno je normala vec, prolasci kroz semafor iz suprotne trake.. Balavac s BMW 3 iz 94' dode na semafor kod Celjakove, lijeva traka za obavezno lijevo. Ja prvi na semaforu za ravno. Kresne zeleno, pali gume i hop ispred mene. ****te onak, vidio sam to u ZG al nisam znao da je ta posast i nama dosla.. S Kamiqom pazim, s C5 vise ne. Ak naleti, naleti.. Ja za C5 necu plakat, ne znam bas za druge.

A Modesto dostava je ludilo.. Ti ne jebu zivu silu
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Valjalo bi imat oklopno vozilo za grad. Tipa ka one razne civilne inačice vojnih vozila. To mahom rusi rade za svoje pshiho-oligarhe. Sve uredno homologirano, ali blindirano. :D

Evo na ovo sam mislio.

 

sir.Oliver

Well-known member
ajme majko .... ali jel tko od vas doživio da lik stane u sred kružnog toka i pušta vozila s desne strane ? ili da stane na glavnom putu , kako bi pustio lika iz dvorišta ? dalje neću nabrajati ..... jer će me strefit šlog . nije to samo u SI problem , ima toga i ovdje . autobusi van naselja normalno samo 50 - 60 , ni palac više . na moje pitanje dispečingu zašto .... odgovor ... oni imaju svoj harmonogram , koji moraju ispoštovati . a mi ostali nemamo ništa , imamo svo vrijeme ovoga svijeta ....
 

szahtila

Well-known member
ajme majko .... ali jel tko od vas doživio da lik stane u sred kružnog toka i pušta vozila s desne strane ? ili da stane na glavnom putu , kako bi pustio lika iz dvorišta ? dalje neću nabrajati ..... jer će me strefit šlog . nije to samo u SI problem , ima toga i ovdje . autobusi van naselja normalno samo 50 - 60 , ni palac više . na moje pitanje dispečingu zašto .... odgovor ... oni imaju svoj harmonogram , koji moraju ispoštovati . a mi ostali nemamo ništa , imamo svo vrijeme ovoga svijeta ....
Ovo sa kružnim, meni se dogodilo
 

Milosh

Test
Jeste vi kad vidjeli da dvije žene zaustave vozila u sred velikog kružnog toka (kružni tok sa 6 traka, one zaustavile vozila u trećoj traci) naslonile se na vozila i pričaju. Samo im kava fali. Ili lik u tolikom kružnom zaustavi kamion sa prikolicom da bi izašao iz kamiona da telefonira. :ROFLMAO:

Lokacija:
https://maps.app.goo.gl/NNXNvRAZTSNFdRBy8
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
ili da stane na glavnom putu , kako bi pustio lika iz dvorišta ?
Redovna pojava i ekipa misli da su od boga poslani dobročinitelji. Jedno je kad netko uspori pa ti blicne da ne neće syebat, al da ide stat nasrid cesete di se vozi 60-70 i onda pušta nekog...
 

Scorpyo

Active member
autobusi van naselja normalno samo 50 - 60 , ni palac više . na moje pitanje dispečingu zašto .... odgovor ... oni imaju svoj harmonogram , koji moraju ispoštovati . a mi ostali nemamo ništa , imamo svo vrijeme ovoga svijeta ....
Ostalo što si napisao stoji ali ovdje definitivno nisi u pravu. Da si na njegovom mjestu i da ti policajac može pisati kaznu na osnovu tahografa i ti bi se ponašao jednako kao i taj vozač autobusa.
 

sir.Oliver

Well-known member
Ostalo što si napisao stoji ali ovdje definitivno nisi u pravu. Da si na njegovom mjestu i da ti policajac može pisati kaznu na osnovu tahografa i ti bi se ponašao jednako kao i taj vozač autobusa.
kakvu kaznu na osnovu tahografa ??? van naselja , dozvoljenih 90 a on se vuče jedva 50 - 60 .... za ovo bi trebali biti strože kazne nego za prekoračenje brzine .
 

ExOduS442xb

Racing
Meni je prije koji tjedan lik sa bmw-om 5 iz tipa 2006 u OS preteko preko dvije pune linije taman kada počinje odvajanje za lijevo, i ja taman da ću početi skretati a kreten nije mogao pričekati ni 10sek i počne me zaobilaziti, sreća pa sam pogledao i sačekao da idiot prođe, a vozi na guzici i kad me poceo obilaziti ja lupam po volanu da trubim a na x7 su jebene tipke a cijela plastika. Toliko sam se nazivcirao, da je lik stao sašio bi i njega i tu glupaču od cure koja je mahala drugim vozačima. Stoka bezobrazna nekulturna. Treba dignuti zid oko jbnog balkana.
 

sir.Oliver

Well-known member
Imaš i izvan naselja ograničenja, sve više...
ovdje nema . jednostavno , dozvoljeno je 90 a kreteni se vuku 50 . dispečer mi odgovorio da oni moraju ispoštovati harmonogram ( red vožnje ) ... a mi ostali kao moramo se pomiriti s time ....
 
Na vrh