Prometne (ne)zgode i događaji

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Neki su i prošli.
Dalo se proć puževim korakom, ali tko se iole brže zaletio je digao vodu iznad razine filtera... no hajde, nije bilo poginulih, a preko bare se obožavaju ovako utopiti u autu
 

Mirage

Well-known member
Naravno da se dalo proći. Samo 98% ljudi misli da treba što više gasa kada se ide kroz vodu posebice tako dubokih.

Pokojni stric je napravio hidrolock valjda se tako kaže na vektri prve generacije smotala se klipnjača toliko je bila duboka voda da je uvukao u motor išao je polako znao je šta radi ali ipak je pretjerao.

Auto i dalje radio samo teže palio pošto nije bilo kompresije na jednom klipu. Naravno stari klasični dizel.
 

Cutac

Prèkaroš
Danas smo ja i pas skoro poginuli od strane glupače za volanom i kretenčine još veće na suvozačkom sjedalu.

Šećem psa, idem po parkingu(kod Segeste onaj gdje je autobus plavi) i vidim 2008 bijeli, SK 247, tako nešto, turira na parkirnom mjestu. I vidim sve više diže okretaje, radi rikverc svjetlo, stajem, kočim psa, čekam da vidim šta se događa, pretpostavim da je neki kvar, krenemo dalje, kad odjednom škripa guma, ukopavam, se potežem psa i sebe unazad i u roku dvije i pol sekunde, 2008 prolazi sa nekih 25-30 na sat na metar-dva ispred mene i naglo koči.
Gledam koja ****a najmilije matere se događa, u autu ženska sjedi, drži grčevito volan, a kraj nje neki debeli krmak objašnjava, valjda ju uči voziti. U to idu dva tipa koji su išli po parkingu, pitaju jel sve u redu, jel me lupila, a to dvoje debelih imbecila ni da mahnu, ništa.
Jebem im sve živo i mrtvo, derem se, znam da me čuju, na metar sam od auta, ali neće pogledati, prave se da se ne događa. Znači razumijem da je neugodno kad ti tip sa stafordom jebe mater, a kraj njega stoje dva tipa koji su vidjeli da si ga skoro zgazio, ali ni da mahnu...

I na sve to, NA SVE JEBENO TO, krmad NASTAVLJA RADITI ISTO JEBENO SRANJE. Znači potepe ga u crveno i pušta kvačilo i to narednih 20 minuta skaču i divljaju po parkingu po kojem idu djeca, psi, ljudi, ****i iz isusovog groba, ljudi gledaju, izlaze na prozore, ali boli njih ****c.
Isključivo to što nisu poletili na moju dragu je tog kretena spasilo da mu jebem mater na sred parkirališta.

Ok, ova uči voziti, sjebe se, ali ovaj kreten koji ne zna objasniti da ne sjedi na gasu i PUŠTA JU DA NASTAVLJA divljati, e on mi nije jasan.


Ako netko slučajno zna te kretene, neka im kaže da im tip kojeg su za malo zgazili autom poručuje da su neogovorni idioti koji su tako mogli dijete zgaziti.

Evo, tu lijevo gdje je plavi auto je glupača sjela na gas i zaustavila se tu desno na kraju parkirnih mjesta.
1625427802952.png
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Nikad necu razumeti ovakve situacije. Brate mili, idi gde si krenuo, dese se neke situacije, bitno da niko povredjen nije. Ne, lik izlazi da se bije jbt.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ajmo nekako probat zažmirit na činjenicu da netko uspije zaglavit između dvi rampe dok vlak nailazi. Ali da onda baci koplje u trnje i samo tako izađe iz auta, jer kao, spustila se rampa, pa ništa više ne mogu učinit, idem izać iz auta i ostavit ga na pruzi, e to nikako ne mogu shvatit. Većina ti rampi se može gurnit horizontalno u oba pravca, a i da ne može milijun puta je manja šteta je slomit, neg ovo napravit.

 

Cutac

Prèkaroš
Ja sam opet imao susret sa kretenčinom.
Passat SK-999-I(nešto) izlazi iz parkirnog mjesta u rikverc, ja ga krećem obilaziti lijevom trakom, ja već na duljinu auta od njega(vozim 40) kad je on ravan i kreće u prvu, na što on kreće malo žustrije i u lijevu traku da mene blokira.
Sjedam na kočnicu i u zadnji tren stajem da se ne zaletim u njegovu lijevu stranu, on nastavlja kao da ništa nije bilo. Isparkiravao se bez žmigavaca.

Jel to osnov za prijavu policiji?
Sad sam pregledao snimku, ne vidi se registracija...
 
Posljednje uređivanje:

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ja sam opet imao susret sa kretenčinom.
Passat SK-999-I(nešto) izlazi iz parkirnog mjesta u rikverc, ja ga krećem obilaziti lijevom trakom, ja već na duljinu auta od njega(vozim 40) kad je on ravan i kreće u prvu, na što on kreće malo žustrije i u lijevu traku da mene blokira.
Sjedam na kočnicu i u zadnji tren stajem da se ne zaletim u njegovu lijevu stranu, on nastavlja kao da ništa nije bilo. Isparkiravao se bez žmigavaca.

Jel to osnov za prijavu policiji?
Sad sam pregledao snimku, ne vidi se registracija...
Ti si barem kočio. :) Ima onih koji za slavu na YT ni ne stisnu kočnicu. Ekipa s početka. Fordadžiju ne treba ni komentirat. Odmah vidiš koja je to vrsta čovjeka, ali ovaj koji vidi i ne ide izbjeć sudar... Bez komentara.

 

Pavel

Lepi™
Radim remote, borim se sa diplomskim, sređujem stan pa nemam nekog doticaja s prometom. Zadnjih dana s Kamiqom do grada, po gradu, malo do centara, malo do kafića i... Ne znam za tebe Cutac al meni vožnja po SK ne fali. Znači ovo kako se vozi i što se radi, to je Texas..

Lik u Alfi od smjera Doma Zdravlja, prema kružnom kod Gimnazije uđe u suprotni tok i produži prema 3. ulici. Ekipa u Tomislavovoj prije onog idiotskog jajolikog kružnog uopće ne prati tko je ušao ili ulazi, ako si na Tomislavovoj samo gas jer "imaš prednost". Kod bivše RBA prijeći zebru je lutrija jer je Rimska trkalište prije sužavanja trake. Na parkingu od Spara redovito kocim jer uvijek netko dođe iz suprotnog smjera. Znam da je to parking ali je jednosmjeran, imaš crte onak jebemu mater. I onda frajer važno širi ruke a nije u pravu. Budaševo i Galdovačka su rally cesta, tu redovito netko divlja, tu i tamo na onom zavoju prije Sirana proleti u kanal. Jednu večer je lik s BMW-om KT rege, preticao kolonu tamo u zavoju ko sumanut, vidio lika ispred mene u suprotnoj, zahvatio pijesak, rinzol i hop kanal. Mislim oštar je zavoj, ne razumijem. Šta ti u glavi prođe kad vidiš kolonu u zavoju i pomisliš to je to, idem ih prestić?

Meni došlo da stanem s autom i pitam otvoreno, jesi pomislio da će netko iz zavoja doći ali u suprotnoj traci? Jel ti to možda prošlo kroz glavu? Frend s motorom isto, šta će on guslit iza kolone, to je veće ugrožavanje prometa nego kad ga on kresne na punoj crti njih sve ako je vidljivost dobra i nema zavoja. Pa sve pet.. Takvih je prošli tjedana bilo jedno 10-ak. Jel tebi kao motoristu padne na pamet da nisi jedini genije na cesti i da bi vjerojatno netko i s autom iz kolone mogao doći na takvu ideju, izaći u suprotnu traku i poslužit tebi kao zid za zakucavanje? Muk..

Policije nigdje, promet 0 bodova. Samo granica, granica, imigranti, granica.. Odem jednom u tjedan dana u Sisak i naživciram se.
 
Na vrh