Prometne (ne)zgode i događaji

Franz

Well-known member
Koja je to brzina bila kad je auto smanjen na metar i po?
Blizu 200km/h ako ne i toliko. Strahota
Nije to ni auto ni cesta gdje se može tolika brzina razviti. Problem bi mogli biti ulegnuti šahtovi kanalizacije. Izbjegavam se čak voziti desnom trakom koliko je cesta očajna da komplento ne porazbijam auto.

 

Cutac

Prèkaroš
Ak je dosta brzo uletio odozgo, moguće da ga je slijetanje sjebalo. Pogotovo ako amortizeri nisu novi.
Cesta ide dolje, auto ravno, smanjena trakcija, malo zapleše i gotovo je.
 

Phantom

Drajver
Pas m#@€r danes a parkingu pored dijecijeg igralista vidim sa igralista cc 100 m kako bas kraj mene parkira neki stari Kia Sorento ( prazno 10 mjesta izmedju a ne) i bum sa vratima direkt u moja vrata...da nisam imao dijecu jooj 👿...kasnije je vec cc 10 minuta vec otisa vrata udarena, lak ostecen...hebem ga glupa...
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Koliko puta vam se dogodilo i dal vas živcira kad se vozite 60-70, iza vas nema nikog, i onda netko sa sporedne mahnito uleče ispred vas, kaj da je ili sad il nikad, i onda umjesto po gasu se vleče 40. Koji qrac je takvim ljudima? :)
da nisam imao dijecu jooj 👿...kasnije
Trebal si vikat, zvat ću decu, decooo, decooo. :) Šalu na stranu, i mene bi to zaboljelo kaj u oko, ali trebal si otići do tam, vidjeti kaj se dogodilo i ako frajer zabušava ili okrene na agresivu, poslikat i murju nazvat. I popravit to na njegovu policu.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Koliko puta vam se dogodilo i dal vas živcira kad se vozite 60-70, iza vas nema nikog, i onda netko sa sporedne mahnito uleče ispred vas, kaj da je ili sad il nikad, i onda umjesto po gasu se vleče 40. Koji qrac je takvim ljudima?
Isključi stealth mode, možda te ne vide. :)
 

Scorpyo

Active member
Koliko puta vam se dogodilo i dal vas živcira kad se vozite 60-70, iza vas nema nikog, i onda netko sa sporedne mahnito uleče ispred vas, kaj da je ili sad il nikad, i onda umjesto po gasu se vleče 40. Koji qrac je takvim ljudima? :)
A tek kada se tih 40 kmh vozi 50 metara i onda skrene u ulicu ili u dvorište. Naravno, skretanje bi bilo obavljeno brže da je izašao iz auta i gurao ga... :mad:
 

szahtila

Well-known member
Ne pomažu ni zimske gume.
Malo me čudi da ne postoji nekakav pravilnik ili neki k da ovakvi AB stupovi nemogu goli stajati uz cestu u ovakvim redovima, morali bi biti zatvoreni nekakvom barijerom ili ogradom.
koliko je meni poznato,bilo kakva prepreka(zid,stup,prometni znak) moraju biti udaljeni 1.2 metra od ruba kolnika.Radim u firmi koja između ostalog radi postavljanje rasvjetnih stupova i to je minimalna udaljenost do kolinika.
 

pokra89

Well-known member
A tek kada se tih 40 kmh vozi 50 metara i onda skrene u ulicu ili u dvorište. Naravno, skretanje bi bilo obavljeno brže da je izašao iz auta i gurao ga... :mad:
A tek kada se tih 40km/h vozi 50 metara i onda skrene u ulicu ili dvorište s lijevu stranu, a iz suprotnog smjera kolona auta, i naravno, nitko ga ne propušta :cool:
 

Milosh

Test
A tek kada se tih 40km/h vozi 50 metara i onda skrene u ulicu ili dvorište s lijevu stranu, a iz suprotnog smjera kolona auta, i naravno, nitko ga ne propušta :cool:
Ajmo da nastavimo...

... i onda kad dočeka slobodnu lijevu traku, auto mu se ugasi i više ne može upaliti...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Samo je vezni lim o'š'o. To se poravna. :)


Koliko puta vam se dogodilo i dal vas živcira kad se vozite 60-70, iza vas nema nikog, i onda netko sa sporedne mahnito uleče ispred vas, kaj da je ili sad il nikad, i onda umjesto po gasu se vleče 40. Koji qrac je takvim ljudima?
Često, valjda za takve ima poseban krug pakla. :)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Meni se čini da ovo nije izgrebano nego se pripadnik pučanstva samo "potpisao". Bijelo operi, ostatak ispoliraj.
 

Franz

Well-known member
Dobio mi je i prag. Tek sam danas vidio pod dnevnim svjetlom. Nije puno, ali dovoljno da me sekira.

Je li netko ima iskustva s PDR metodom? Je li ovo realno?

 
Na vrh