Problemi sa ključem (daljinski)

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
http://cgi.ebay.com/Citroen-C2-C3-C4...item19c5ee4d97
Skup ti je shipment. Radije se ulogiraj na www.ebay.fr. Imaš toga u izobilju.
Plus što ovaj seller ne nudi Buynow opciju, već samo bidanje. Èim ga digneš za 0,5, on ga iste sekunde povećava za još toliko. :)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
jel se isplati kupovat tako šta?
Ako je do ključa, isplati se. Samo kod tebe prvo treba utvrditi u čemu je problem da ne bacaš novce bezveze.
Po meni, najveće su šanse da je oksidacija ključa uzrok problema.
 

Monk

Different Spirit
Ovaj ključ sa ebay-a nemoj naručivati jer taj ključ nećeš uspjeti upoznati (koliko vidim kjuč je od C5), ali svejedno da je daljinski i od Xsare - daljinski koji je bio već upoznat na nekom autu ne možeš upoznati na drugi. Tvoj problem je samo u gubitku sinhronizacije sa daljinskim i kao što je već navedeno, potrebno je samo upoznati kjučeve pomoću testera.
 

Hrvoje Marin

Active member
Ovaj ključ sa ebay-a nemoj naručivati jer taj ključ nećeš uspjeti upoznati (koliko vidim kjuč je od C5), ali svejedno da je daljinski i od Xsare - daljinski koji je bio već upoznat na nekom autu ne možeš upoznati na drugi. Tvoj problem je samo u gubitku sinhronizacije sa daljinskim i kao što je već navedeno, potrebno je samo upoznati kjučeve pomoću testera.
ne baš, iz UK je meni stigao i otvara.
 

maurinjo

New member
Dalibor ti je opisao postupak ali nema veze dali su vrata otvorena i to, das kontakt, 10 sekundi drzis zakljucavanje na kljucu, pustis gumb i izvadis kljuc, ali reci za koji auto te zanima jer neki imaju cake
Sorry ljudi što se ubacujem, naime imam sličan problem, kupio sam Xsaru 1,6i 99 god. Daljinski ne radi, baterija ispravna i elektronika u ključu također. Kakav je postupak za sinhronizaciju? Ako netko zna. Hvala

pozdrav
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Kakav je postupak za sinhronizaciju?
ovako piše u uputstvima kod mene ( možda ti pomogne ) :

-stavite ključ u položaj za kontakt
- odmah i na nekoliko sekundi pritisnite tipku sa zatvorenim lokotom na daljinskom upravljaču
-prekinite kontakt i ključ izvadite iz kontakt brave


To bi trebalo bit to :cool:
 

C3st

New member
pukla mi je tipka za otvaranje na ključu(tj. ispala je plastika koja se pritisne), te me sada zanima može lis e to negdje kupiti taj mali dio, jer izrada novog ključa je preskupa...
 

Krky

Lakerski profesionalac
pukla mi je tipka za otvaranje na ključu(tj. ispala je plastika koja se pritisne), te me sada zanima može lis e to negdje kupiti taj mali dio, jer izrada novog ključa je preskupa...

Evo ljudi, ako kome treba kljuć za Citroen C2 C3 C4 C5 Xsara
meni je prikraju na mojem c3 pa sam naručil odmah 2 kom,
pa ako kome treba prepustim mu jedan za 60kn, mogu i gratis umontirat staru elektroniku u novi ključ:D




 

doktor

doktor za bosch pumpe
C3 problem sa daljinskim otključavanjem

Dobro veče, evo ovako naručio sam iz Citroena po broju šasije bravicu za vozačeva vrata i kučište daljinskog jer su tipke propale, i brzo crpi bateriju (dan dva). I stavio sam bravicu, i šljaka novi auto :cool: , otvara vrata zatvara, ali problem je nastao kad sam probao otključat ili zaključat auto daljinskim putem....uopće ne reagiria... bio sam kod dva autoelektričara i kažu da fali nekakvi kod....toliko su škrti da kažu samo fali kod...ali kod čega "remote kod" ili ???? a ja se ne razumijem u elektroniku nego u visokotlačne pumpe tako da..... :) inače auto pali vozi... Savjeti, pomagajte ljudi :cool::cool::cool:
 

Krky

Lakerski profesionalac
ovako piše u uputstvima kod mene ( možda ti pomogne ) :

-stavite ključ u položaj za kontakt
- odmah i na nekoliko sekundi pritisnite tipku sa zatvorenim lokotom na daljinskom upravljaču
-prekinite kontakt i ključ izvadite iz kontakt brave


To bi trebalo bit to :cool:


Doktore, napravi ovaj postupak kao što ti mirda69 savjetuje, pa nam javi.
 
Na vrh