Problemi sa ključem (daljinski)

lekma

New member
I moj se često otvori u đepu. Nemam pojma kako to popraviti (ako je to uopće kvar).
Meni je pukao jedan pri paljenju. Zamjenuli su mi ga sa novim jer je bio pod garancijom.
Mislim da novi dođe oko 800kn (nisam 100% siguran).
 

RI-C3

New member
i moj je preklopni i redovito mi se otvori u džepu.mislim da to nije kvar nego eto jednostavno otvori se.slučajno se pritisne onaj dugmić za rasklapanje pa se otvori.
Nevjerujem da se može tako lako potrgat ako se otvori u džepu.
 

Olaf

New member
Sto se tice daljinskog, dali ti radi otkljucavanje na kljucu? Vjerojatno je krepala elektronika u kljucu

Ako su vam labavi treba zategnut oprugu ispod gumba za otklapanje
 

Olaf

New member
Moras rastavit kljuc, izvadit gumb, zakrenut ga da napnes oprugu i vratit ga unutra ali pazi da ga ne potrgas, ovo je solucija ako slabo iskace i klima se
 

1587 VTS

New member
Uredno mi iskace, al kad se preklopi malo se klima pa se otvori. Kad nađem vremena malo cu se onda pozabavit kako si rekao :) Hvala stari!
 

RI-C3

New member
Lekma vidim da u potpisu imaš da ta C3 troši samo 7 litara
koji motor imaš unutra??što je to gradska vožnja ili mješovito??
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Morti ga gura ?? ROFLROFL

Šalim se,ja s tim motorom u Xsari,nisam mogel ispod 9-10 u gradu nikak :hm:
 

1587 VTS

New member
Morti ga gura ?? ROFLROFL

Šalim se,ja s tim motorom u Xsari,nisam mogel ispod 9-10 u gradu nikak :hm:
Oko 9 je realno za taj motor po gradu. Samo sta je grad sirok pojam, ja npr. s 1.6 isto mogu trosit 7.5l "po gradu" ako cesce krstarim po gradskim obilaznicama i "brzim" cestama prema izlazu iz grada, sta vecina podrazumjeva "gradom" :) Uđes li u ljute kolone i semafore, 11.5 ne gine :D
 

lekma

New member
Oko 9 je realno za taj motor po gradu. Samo sta je grad sirok pojam, ja npr. s 1.6 isto mogu trosit 7.5l "po gradu" ako cesce krstarim po gradskim obilaznicama i "brzim" cestama prema izlazu iz grada, sta vecina podrazumjeva "gradom" :) Uđes li u ljute kolone i semafore, 11.5 ne gine :D
Točno tako.
Ne živim u ZG, tako da mi se gradska vožnja ne svodi na stajanje i puzanje pred semaforima. U takvim uvjetima ode na 9 ako ne i više. Ali sve ovisi o stilu vožnje.
Ovo moje je dnevno 40 km, od toga 20 na otvorenoj cesti kad ga mogu ubaciti u 5u i lijepo se voziti.
A u globalu se sve svede na tih 7.
 
Na vrh