Problemi s ler gasom [riješeno]

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

fullcool

New member
hajd nek si riješio to jednom, ti si se namučio ali će zato drugima biti od velike pomoći tvoj slučaj.
zanimljivo da je baš na ovom forumu bilo sličnih tema za c3, i rješenje je bilo isto reprogramiranje kompa.
jesi li baš bio nazočan kad su ti radili auto, jesu li baš ustanovili da je problem u kompu ili su samo pretpostavili da je to pa radili reprogram sa nadom da će uspjeti?
 

arllen

New member
šteta da nisam pogledao slične probleme na c3 i c2 kak ste napisali jer ima isti motor 1.1, kak i peugeot 206, i 106,
Pa nisam bio prisutan kad su auto slagali jer sam moral biti na poslu, e sad kad je sve moguće zamjenjeno i isprobano, stvarno neznam gdje bi problem mogel postojati, osim u tom kompu, najzanimljivije je da su i oni sami rekli mi u neko doba kad sam zvao da je komp u redu, to isto mi je rekel i frend koji popravlja takve stvari, i u citroenu im je kazal da je ispravan. e sad ja jesam završil srednju informatičku školu, ali se ipak ne kužim tak dobro, mišljenja sam da je komp radil ali krivo!, pa je informiral motorić ler gasa krivo, jer je ovaj išel (vidio svojim očima jer sam skinuo kutiju za zrak) malo nutra-van tak desetinku mm i jako je znal biti vruć, kaj mi se čini da nije normalno...(na leru)....
komp je reprogramirani, (ja točno neznam kej im to znači), mislim da je nanovo stavljen njegov program, ili tak nešto, uopće nije bitno jer auto sad radi ko iprije, full normalno, ide ko blesavi :), tak mi je rekel sused koji ga je vozil doma od mehaničara.
Di su ga nabavili (program) neznam.
AUTO VOZI!! pozdrav ako sam ikome pomogao bit će mi drago :)
 

tompompa

New member
evo ja imam isti problem sa xsarom 1.4 98 godina.
nisam skuzio jedan dio ovoga rjesenja,znaci kvar je u motoricu gasa,i naknadno treba rjesiti kompjuter,ili je samo u reprogamiranju kompjutera..hvala.
 

Dalibor

Dado Tornado
kreni s kompjuterom. da se njega provjeri ima li hladne lemove, treba li prelemiti ili nešto softverski reprogramirati...

rijetko je motorić ler gasa, to majstori kažu kada ne znaju što bi drugo rekli, i sumnjam nekako da treba bilo što raditi na kompjuteru ako se ponovno stavi potpuno isti motorić ler gasa. a taj motorić zna biti i skup.

ima jedna xsara isto svoju temu, gdje je forumaš promjeno pola auta... isto je 1.4.... pogledaj i temu o njoj...
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh