Prikaz temperature motora kada postoji samo lampica

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Aha..zajebancija :p
Pitam jer znam kaj Tec vozi pa me zanimalo koju ti zver imaš..al svejedno ti slobodno napišeš..ak ni tajna:D
 

deda

New member
Ajoj,sretno,trebaće ti,naročito s tom makinom.Nije da ih kudim jer ja inaće obožavam AR,ali ta makina je donesla puno,puno briga i otela puno neplaniranih novčeka,vlasnicima.Prodaj to dok je još ok.Motori se razletavaju ko trule jabuke,ozbiljno ne šalim se.
 

Nono

Èlan
Also Deda sad si ga pretjeral. To su stereotipi, sve te priče o talijanskim (i francuskim) autima ... pa mediteranski šarm ... a nema auta do nijemca. Nije to baš tako.
Dugo ja vozim takve makine i nikad niš od velikih problema. A 2.4 s 210 konjova je zvijer, a može glumiti i pudlicu. :)
 

deda

New member
Pa ne velim za sve nego stim motorom ima velikih problema,razletavaju se uljne pumpe i sve ode u kukuruz,baš jako puno ima toga,nekaj su zajebali kod konstrukcije,Alfa s tim motorom je na prvom mjestu na listi kvarova.Inaće da je zvjer,zvjer je.Najbolji motor td 2400 je imala 164,odnosno to je bio najbolji turbo dizel ikad napravljan u svjetu.I to nije bio Alfin ni Fiatov motor nego VMov,koji se ugrađivao i u puno drugih marki automobila.
 

Nono

Èlan
Pa ne velim za sve nego stim motorom ima velikih problema,razletavaju se uljne pumpe i sve ode u kukuruz,baš jako puno ima toga,nekaj su zajebali kod konstrukcije,Alfa s tim motorom je na prvom mjestu na listi kvarova.Inaće da je zvjer,zvjer je.Najbolji motor td 2400 je imala 164,odnosno to je bio najbolji turbo dizel ikad napravljan u svjetu.I to nije bio Alfin ni Fiatov motor nego VMov,koji se ugrađivao i u puno drugih marki automobila.
Neki motori starijih godišta su imali neke probleme ali niš naročito, koliko ja znam. A čuj kad veliš da su na prvom mjestu po broju kvarova ... :hm:
znaš od kud su te kvazi-statistike? Sigurno ne iz AR servisa. To produciraju nijemci ADAC i sl. A otkud oni znaju? To su njihove intervencije na autoputu.
Ako su točne. To ti je ko kad kupiš Auto Blic pa čitaš usporedne testove :eek:
Ne trebam ni čitati, nepogrešivo pogodim tko je prvi, a tko zadnji. Dalo bi se još puno pričati ali ne bi ja više skretao s teme.
Uostalom mislim da ne treba hladni motor Citroena (i svih drugih) gasiti! :):):)
 
Na vrh