Prikaz temperature motora kada postoji samo lampica

ZVAJ

Skoro zreo
Daj kad kupiš taj obd pokaži da vidimo jer i ja razmišljam o tome!
Kupljeno. Isporučeno za dva dana. Trenutno na akciji ima više modela ja sam uzeo najjeftiniji.
https://www.silux.hr/proizvodi/dodatna-oprema/elektronika-i-dodatci/ureaji-za-dijagnostiku-vozila/5247363/dijagnosticki-uredjaj-za-automobil-icar-obd2-bluetooth?gclid=EAIaIQobChMIzey-7qXT7QIVyBV7Ch3oXgBJEAAYASAAEgIfoPD_BwE
Nadam se da ćeš uspjeti. Meni radi dosta toga, još nisam sve ni ispitao. Vgare Icar OBD2 bluetooth. Upari se sa mobitelom. Uglavnom najbolje radi sa TORQUE aplikacijom. Google play....isplati se čak kupiti pro verziju za 30tak kuna. Ono što ne znam, to je koliko dugo smijem čitati podatke sa portova. No vidim na Tube da koriste pregled podataka na tabletima i u vožnji na terencima. Uz pozdrav.
 

ZVAJ

Skoro zreo
Kupi Torque pro, ima mnogo više oocija od lite. Što se tiče vremena korištenja, nema nikakva ograničenja
Da. Kupio sam . Zato i velim da se isplati za 31kn uzeti Torque pro. A ako korištenje nema ograničenja onda je to super. Hvala.
 

diegos

Well-known member
Ja imam mobitel namijenjen samo za to. Samo ga upaoim i automatski pokrene Torque... Kad ugasim auto i prekine se punjenje mobitela, mob se sam gasi :D
 

ZVAJ

Skoro zreo
Ja imam mobitel namijenjen samo za to. Samo ga upaoim i automatski pokrene Torque... Kad ugasim auto i prekine se punjenje mobitela, mob se sam gasi :D
Da. Sve ok. Mob samo zatamni ekran, ali je mob i dalje "uključen". Ako voziš svaki dan baterija mu se ne isprazni. Da li ti je stalno priključen OBD, tj naštekan na konektore??
Ne, ugasi se kad auto ode u sleep mode
Molim što za tebe znači sleep mode??
 

szahtila

Well-known member
Da. Sve ok. Mob samo zatamni ekran, ali je mob i dalje "uključen". Ako voziš svaki dan baterija mu se ne isprazni. Da li ti je stalno priključen OBD, tj naštekan na konektore??

Molim što za tebe znači sleep mode??
Kad izvadiš ključ iz brave ,nakon minutu dvije se tek isključi sva struja ,na to sam mislio
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Nedavno sam se vozio za jednim i dobrih 10-15min sam pokušavao dokučit o kojem je vozilu rječ uopće! Tek kad sam pošao pretjecati sam vidio natpis IGNIS, totalno je zbrkan autić 🙂
 

szahtila

Well-known member
Nedavno sam se vozio za jednim i dobrih 10-15min sam pokušavao dokučit o kojem je vozilu rječ uopće! Tek kad sam pošao pretjecati sam vidio natpis IGNIS, totalno je zbrkan autić 🙂
Vjerojatno misliš na novi model, stvarno čudno izgleda.
Vjerojatno misliš na novi model, stvarno čudno izgleda.
Moj stari IgnisP_20190707_105429.jpg
Vjerojatno misliš na novi model, stvarno čudno izgleda.

Moj stari IgnisP_20190707_105429.jpg
P_20190707_105526.jpg
 

diegos

Well-known member
Da. Sve ok. Mob samo zatamni ekran, ali je mob i dalje "uključen". Ako voziš svaki dan baterija mu se ne isprazni. Da li ti je stalno priključen OBD, tj naštekan na konektore??
Ne... Mob se ugasi. Treba 2 aplikacije instalirat, Auto start i Auto sleeper, to je kod mene. Ali to ti je ok ako zelis cesto koristit i ako imas mob samo za to (ja imam taj polupokvareni mob - ne čita SIM, pa sam ga tako iskoristio).

Adapter je uvijek ukljucen na OBD i uvijek svjetli crvena lampica, znaci da dobiva neku struju, e sad jbg ne znam da li je isto na C4, vjerujem da je...

 

Milosh

Test
To da li obd gubi struju kad se auto ugasi zavisi od više faktora i u principu je različito od auta do auta, treba provjeriti. I ne treba provjeravati čim se auto ugasi, ni nakon minut, već nakon pola sata.

Čak i da ima stalno struju, ne bi smio izvući aku autu koje se redovno vozi.
 
Na vrh