Prijedlozi i pitanja vezani za forum

diegos

Well-known member
Prijedlog:

- podforum tipa "Ostala vozila članova", znači aute koje imamo a nisu Citroëni.

- pod oglasima nešto tipa "Ostali oglasi", ako prodajemo mobitele, drva, freze, krumpir i slično
Ovo ne bi bilo loše :) :palac-gore:
Već je bila rasprava mislim, ali evo i moj prijedlog: zatvaranje foruma za javnost :D
 

vborovic

C5 modifikator
Već je bila rasprava mislim, ali evo i moj prijedlog: zatvaranje foruma za javnost
A forum će se onda financirati kako? Relativno mali broj je nas donatora koji i platimo nešto za njegovo održavanje, a drugi (uključujući i tebe, bez uvrede) se šlepaju ...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Tako tih i neprimjetno, prešli smo brojku od 3000 članova i to na forumu koji je za 99,99 posto sadržaja potpuno otvoren i ne zahtjeva registraciju!!! Pa, Sale, niti se šampanjac otvorio, nit se torta razrezala. Pobogu, feštu neku, da smo upriličili!! :shock:

:D :D :D
 

Cutac

Prèkaroš
Imam jedno pitanje.
Sinoć sam podržao forum sa 5€, ali vidim da se još uvijek ne pojavljuju tamo di piše koliko je prikupljeno.
Samo me zanima jel to duže traje ili sam ja nekome platio ručak.. :confused:
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ja se ništa ne razumin u te vaše pajpalove i điđe materine.... Samo solarno plaćan di god stignen.
Jedanput san tako proba solarno donirat u forum. Ima sad dvi godine tome. Nisan uspija. Èak san sla i neke e-mail upite na administraciju. Nisan primija nikakav odgovor.
Ode ozada na notebooku tu iman jedan crtasti otvor odma kraj rupe di puše iz njega vruć zrak. Tu san lipo kliknija na "Doniraj", odabra iznos 50€, preasvinija jednu pedeseticu i ugura je u notebook. Nakon toga mi se notebook počeja strašno pregrijavat, skroz se usporija i onda je umra. Nikako ga više upalit. Tako da nisam uspija saznati jel mi donacija prošla ili nije.
Drugi dan san ga odnija u PC centar, reka da mi je laptop otiša. Za dva dana me zovu iz PC centra, kaže momak da je naša 50€ u notebooku. Ja nevirujen. Uvjerava me on da je i da je novčanica blokirala neki ventilator i da se zato nije notebook moga upaliti. Ja sve fin se pravin i slušan, kaže ventlator u laptopu, 50e u laptopu, i mislin ... mene naša podyebavat.
I sad oni u čudu da kako je ušlo tih 50e u notebook. (A kako je ventilator uša u notebook ih ne čudi!) Pita on mene prvo da jel mi fali 50e. Ja kažen da sigurno neman viška eura. Tišina na slušalici, pa me pita opet, a jesu li van dica šta igrala na notebook da nisu oni. Pitan ga ja na to da odakle mojoj dici 50e, yebatepas, kad je najviše šta in dajen 15-20 kuna za marendu, a štednju ugovorili nisu sigurno. Ništa, čujen ga uzdiše on na slušalicu, svatija da nema mota u mene za zayebavanje i kaže ništa dođite po vaš notebook.
I sad po putu tamo meni sinilo. Bit će da donacija ipak nije prošla i da je to tih 50€ ostalo unutra i zaglavilo. Nisan im ništa spominja o tome u PC centru. Šta njih birge di ja doniran.
Dođen ja, ovi meni vraćaju notebook, pali ga, pokazuje mi da radi, i vraća mi 50 kuna. Ja kažen, šta 50 kuna, da šta nije bilo 50 eura. Kaže, je, ali da su se oni naplatili za servis i da je ovo "kusur".
Tako da Cutac, ako ti se počne grijati notebook, znaš di ti je 5€

Ovo je novih 50e, ali ih više neću gurat dok se taj sistem za doniranje ne popravi.

 

vborovic

C5 modifikator
@ Cutac - Koliko vidim boja tvog korisničkog imena je promijenjena u plavu, sada ti još samo fali oznaka donator foruma, to bude kroz dan-dva najviše (pretpostavljam, tako je meni bilo)
 

Cutac

Prèkaroš
Tanaja, deder pošalji ih meni pa ću ja donirati u tvoje ime :angel:

vborovic, evo vidim da je promijenjen status. Znači ipak nisam opljačkan :D
 

NightSTALKER93

Well-known member
Donator foruma
Kak' je lijepo da ti se zbog 50 ojra grije laptop...lako ga se ispuše :D
za razliku od ovog laptopa što se pregrijavao frendici i kojeg sam popravljao neki dan...mogao bi i deku napraviti iz materijala :whistling:
 

vborovic

C5 modifikator
Sa lijevim klikom odabereš bilo koji dio teksta poruke (kao da ga želiš kopirati npr. u Word), dok otpustiš lijevi klik, pojaviti će ti se mali pop-up odmah pored koji nudi "Citiraj označeni tekst" ... dok to klikneš, citat će se automatski ubaciti u text polje brzog odgovora (kodiran u obliku koji sustav foruma kuži da se radi o citatu)
 
Na vrh