Predstavljen redizajn C4 II

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Evo, ljepotan je još ljepši. Estetski dio je najprimjetniji... nova svjetla sa popularnim ledicama, zadnja svjetla sa kućnom ''3D'' tehnologijom i još par detalja. Nađite ih sami :D
Unutra nove tkanine, novi hu sa 7 inčnim touch screenom...

Svi modeli će dolazit sa SS sustavom i šparnim gumama :D Posljedica znamo već čega. Glavninu ponude motora čine dva benzinska turbo trocilindraša od 100 i 130 konja, te blueHDI motori od 100 i 120 konja. Potrošnju od slabijeg deklariraju na 3,3 litre :grin:
Ako uz to sve dignu kvalitetu završne obrade i ostave iste cijene...fantazija. Živi bili pa vidili.

Ma evo, gledajte, dosta priče






 

Silentshoot

Active member
Re: Predstavljen redizajn

U konačnici isti,s tim da će slabiji modeli s nižom opremom izgledati lošije...ovaj je sigurno s top opremom...uvijek je tako na slikama..
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Predstavljen redizajn



Evo tu su upaljena, gore samo vanjska. Na gepeku ništa.

Ovo je neka top oprema (mada recimo ne piše nigdje Exclusive, a obično imaju oznaku), i naravno da će jeftiniji imati manje kroma, alu felgi, detalja... ali mislim da će recimo prednji farovi ostat isti na svima - Halogen + LED pozicije. A nadoplata vjerovatno za xenon. Tako je na C5, C4P, DS3....
Istom logikom zaključujem da će zadnja svjetla, kao a C4P, dolazit u dvije verzije...

..........
nego ne vidim baš žmigavce u prednjim farovima...možda su integrirani sa led pozicijom. U svakom slučaju lijepo izgledaju.
 

Automatic

Well-known member
Re: Predstavljen redizajn

A puno je lijepši od starijeg modela .Prednji kraj mi je lijep kod starijeg modela ali zadnji nikako da mi sjedne .Ovaj je stvarno super od kud god pogledaš
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Predstavljen redizajn

To sad bude pristojan auto. Sve od mehanike su popeglali. Best buy u klasi.
 

Cutac

Prèkaroš
Odlican radio. Tipke su ionako bile visak i napokon su shvatili da je prakticnije nabadati po ekranu i vrtjeti onaj kotacic nego stisnuti tipku.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ne kužim vas, kak more stari model biti bolji i ljepši od redizajna? :D
di se farovi sa ovim dnevnim svijelima mogu usporediti sa onim starim farom? Koji je kao na još starijem c4? a onaj sa lečom i xenonom, isto je manje ljepi od sad več starog c4? :D A zadnje lampe? Led u slovo U? :D ko na švabi :D
a 7 inca?
Da niste vi meni malo ljubomorni? Vi koji imate sada več stari c4, kaj je izašel redizajn? :D
Jer će mu past cijena kad ovaj stigne na cestu :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Glasovno upravljne, ili su možda prebacili sve na ekran? A i ako se ne varam, čini mi se da je na radiu, desno od kotačića tipka sa nacrtanim telefonom u pravokutniku.
Mislim da sa Exclusive opremom dolazi električna ručna i bijelo osvjetljenje kao što ovaj ima.

Ali sve je moguće... ionako je povremeno bilo i viših oprema od Ex, popust Ex+ i So Chic.
 

markan1000

Well-known member
bilo me strah redizajna da moj ne bude "zastario", ali sad kad sam vidio ovo nije me uopće strah... izvana osim svjetala razlike jedva primjetne, unutra će, kao i dosad, konačan izgled najviše ovisiti o razini opreme, osim ovih tipki za radio i touch screena ako će ići u sve razine opreme... uglavnom, lijep je kao i dosad (naravno malo i ljepši), ali drastične izmjene nema...
 

Silentshoot

Active member
Meni uopće nije žao što imam ovog sada...da sam imao više novaca i ovaj moj bi izgledao iznutra kao i ovaj, imao bi veći ekran, bolje siceve, izvana 17" felge, i ništa lošiji od ovog, s tim da bi stavio xenon na svog pa bi i taj dio zadovoljio...osim ovih svjetala ništa revolucionarno,ali drago mi je da su s redizajnom ostali na ti...
 

Silentshoot

Active member
Slažem se...ali ije velika razlika...možda jedino što će ovaj stari model biti još jeftiniji kada ovaj izađe...ali po meni svaki auto je u top opremi najbolji...koji god da je...
 

Automatic

Well-known member
Ma meni je lijep i jedan i drugi a hoče li imat glasovne funkcije ili bluetut baš mi sve jedno.Meni su ionak klasični auti najljepši ,ali nažalost to se više ne proizvodi.Bitno da mi se linija dopadne,da se ne kvari,i da se osjećam udobno kad vozim,a kj bu imal od opreme ,,,ma baš mi se fućka, samo više stvari za popravljati.

Nekak mi ovaj model koji izlazi lići na novog megana
 

markan1000

Well-known member
odnosno meni redizajn megana s novim većim znakom renaulta i felgama koje sad stavljaju na njega liči na C4 jako. imam jednog u susjedstvu, stvarno jako sliče..
 
Na vrh