Poznati i slavni sa Citroenom

RI-222

Member
miss hrvatske na forum i jos da stavi neke svoje slike s citroenom:wub:

nesmijemo izostavit loeba on je po meni najpoznatiji poznatije neznam:D

 

Dalibor

Dado Tornado
martina vrbos s citrićem


Stefan Macchi (jezikova juha, RTL) kaže da je vjeran citriću već 10 godina, u Citroenu C5


mišo kovač je ako se ne varam imao citroen DS, pa i SM... donedavno je vozio C1... ali nisam pronašao sliku... negdje sam čuo ili pročitao kako se hvalio da je iz ZG u BG na autoputu bratstva i jedinstva vozio 200km/h i prevalio taj put u rekordnom vremenu, a murija mu niš nije mogla jer je SM bio brži od svakog auta :D
 

Nono

Èlan
Gledam na francuskoj TV: odlaze Sarkozy i Carla u crnom C6. Hollande stoji u DS5 tamnosivom koji vozi lagano po pariškim ulicama, krov otvoren i maše narodnim masama.
 

deda

New member
Mišo je drapao svojeg SM tak da su se ovi s njim upišali od straha,kolko je pričao volio je stisnut,veli da se osjećao ko Burth Reynolds.Zato je pustio brke a SM je vido na snimanju njegovog filma i zarekao se da mora imati taj auto.Prije toga su on Tereza bili glavni žabari u bivšoj Jugi.
 

Dalibor

Dado Tornado
je, mišo se hvalio koliko mu treba po bratsvu i jedinstvu ZG-BG :D
zaboravio sam sad koliko sati, ali recimo da je bio najbrži ROFL
 

Zmix

New member
Ðorđe Balašević je svojevremeno vozio 2CV i Dyane.
Ovih dana često prolazim pored njegove kuće i stalno vidim ispred kuće parkiran C3.
Izgleda da je ostao veran tradiciji. :cool:
 

Dalibor

Dado Tornado
ove godine je američi precjednički protukandiat preplanulom bio je mitt romnyo
60.-tih je direkt skuco žabu u mercedesa...

 

deda

New member
Kaj ja nisam slavan,vozio sam Žabu,Matru Bagheru,,CXa među prvima u Yugi,Meharia,Dyanu,Amia,GSa,GSA,Burtona,AXa,Saxa,Xsaru,Berlinga,ZXa,BXa,C1,C2,C3,C4,C5,C6,Pluriela,C15, C25,Yumpera,Yumpia,sve vrste Picasa,Crosera,605,607,306,205,106,806,405,205,206,404, R10,R8,R16,R14,R9,R18,R19,Megana,Tvinga,Clia,Espacea...............
 

Morski Pas

New member
Kaj ja nisam slavan,vozio sam Žabu,Matru Bagheru,,CXa među prvima u Yugi,Meharia,Dyanu,Amia,GSa,GSA,Burtona,AXa,Saxa,Xsaru,Berlinga,ZXa,BXa,C1,C2,C3,C4,C5,C6,Pluriela,C15, C25,Yumpera,Yumpia,sve vrste Picasa,Crosera,605,607,306,205,106,806,405,205,206,404, R10,R8,R16,R14,R9,R18,R19,Megana,Tvinga,Clia,Espacea...............
Nemam sto nadodat na ovo osim se polonit iskustvu
 
Na vrh