Pozdrav od Dede

deda

New member
S obzirom na bezobrazne izjave i vrijeđanja u postovima mene, a kolko sam vidio i ostalih forumaša,a i nema dugo ponovo prijetnje(čak i fizičkim prijetnjama) i vređanja koje sam dobio od forumaša Cikia na pp, koje sam objavio,a reakcije od administratora nema,čak je sve i pobrisano,sve ostale dobronamjerne ljude ljepo pozdravljam i biće mi drago ako se negdje sretnemo,kontakt nije problem jer neki forumaši imaju moj broj mobitela.Dok god ovakvi ljudi budu na forumu sebi dozvoljavali krajne vulgarno i kastrofalno ponašanje,vrijeđali i prijetili,a da se ništa ne poduzima,ja na takvom forumu ne želim ni nemam volje prisustvovati,a i imam pametnijeg posla i zabave da bi si tako nešto dopustio.Ljepi pozdrav svim forumašima i do skorog viđenja ,pisanja i slušanja na nekom drugom mjestu.
 

fullcool

New member
Svjesno ili nesvjesno administracija je dopustila pojedincima da unište forum. Ciki je najistaknutiji od tih pojedinaca i na njega je administacija odavno upozorena, ponajviše zbog njega je forum puno izgubio. Ja sam odavno prestao pisati na ovom forumu baš zbog toga što je administracija dopustila Cikiju takvo ponašanje, samo sam pisao kad sam konkretno mogao pomoći nekom od članova nekim savjetom, da ne bi dobri ljudi zbog ološa bili uskraćeni za korisne informacije.
Tak da Deda, potpuno te razumijem, i rekao bi da ti se pridružujem, ali u stvari ti se sad pridružuješ meni i drugima koji su odavno digli ruke od ovog foruma.
No, mi ćemo se i dalje družiti na drugim mjestima, tak da, vidimo se tamo.
 

Ciki vts

New member
Srce mi se drapa kad citam kakav velikan odlazi.... :cry:

Imate ignore i naucite ga koristiti.

ps. i tebe mi je fullcool isto zao, izgubili smo velikog covjeka. A ono vrijedanje moje obitelji ti necu zaboraviti, ne brini.
 

liberty

Well-known member
Deda.....slušaj.....ajde ostani.......to je najmanje što te mogu zamoliti, bilo bi mi žao da odeš. Poštujem te i zbog tvojih godina i zbog tvog znanja i zbog tvoje aktivnosti na forumu.

:)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ajde risbo kakvo odustajanje od foruma ?:wtf:?
Ko ne podnosi Cikija i njegovo pisanje,nek ne ulazi u polemiku s njim i ne obazire se na njegove postove..jednostavno ga stavite na "ignore" listu,kaj vam i sam predlaže, i amen !!

Tak ste kaj mala deca..:(
 

sasa45

New member
Deda,
Ti si medju prvima koji me je toplo prihvatio kao novajliju na forumu i sa kojim prozborio prve postove, zbog tebe takvog (kao i mnogih drugih) mi se i svideo ovaj forum koji sad redovno posećujem.Molio bih te da ignorišeš ovakve stvari i ostaneš sa nama kako bi se i dalje družili i polemisali o raznim temama.U svakom slučaju puno sam ti zahvalan.
Veliki pozdrav:palacgore:
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Deda daj se naj zajebavat z odlaskom. I ti fullcool isto.

Gledajte, ja sam tog bedaka stavil u filter odavno. I ko ga ebe nek piše kaj god oće. Mene ne interesira nit dira kaj i kome piše. Ak ga svi denete u filter više se ne bu imal ni s kim svađati. Ne znam zakaj mu dajete neku veliku važnost.

Tu klikte: http://www.citroenforum.hr/profile.php?do=ignorelist upišite ime i zdravo.
 
Posljednje uređivanje:

Damaj

Active member
Deda ovaj forum je kao i naša država - zna se za problem ali se idiotski ništa ne poduzima za rješenje problema.
 

Ciki vts

New member
Deda daj se naj zajebavat z odlaskom. I ti fullcool isto.

Gledajte, ja sam tog bedaka stavil u filter odavno. I ko ga ebe nek piše kaj god oće. Mene ne interesira nit dira kaj i kome piše. Ak ga svi denete u filter više se ne bu imal ni sN kim svađati. Ne znam zakaj mu dajete neku veliku važnost.

Tu klikte: http://www.citroenforum.hr/profile.php?do=ignorelist upišite ime i zdravo.
Eto, covjek vam je lijepo sve napisao, imate ignore i naucite ga koristiti kao sto i on radi i bok.
 

payson

New member
Jedna prigodna za Dedu- Ne daj se Deda (Ines)!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=37YgIgLX6Pg&feature=player_detailpage[/ame]
 

1587 VTS

New member
Ma daj, Deda, ne daj se isprovocirati i smesti, niko ti ne bi trebao biti vrijedan toga. Pojedince koji ti ne pasu stavi na ignore listu kao da ne postoje i nastavi se ugodno druziti s ostalim ljudima. Vrati se nazad! :cool:
 

deda

New member
Hvala vam svima,evo zbog svih vas ostajem, pa da me trpite dalje.Nadam se da će ova tema ostat neobrisana,tako da i drugi koji još nisu upoznati sa situacijom mogu vidjet.Još jednom hvala svima na podršci,dirnuli ste me u srce,hvala na svemu.
 

sasa45

New member
Hvala vam svima,evo zbog svih vas ostajem, pa da me trpite dalje.Nadam se da će ova tema ostat neobrisana,tako da i drugi koji još nisu upoznati sa situacijom mogu vidjet.Još jednom hvala svima na podršci,dirnuli ste me u srce,hvala na svemu.
Prava odluka :palac-gore::hello:
 
Na vrh