Pozdrav od Dede

deda

New member
Planiram jednu đirku krajem devetog mjeseca za BG 21.22.23. kada bude GSijada,ako ne onda negdje u 10. mjesecu na Avalu.Pa ako ćeš biti tamo negdje?Ako će bit sreće iduće godine u februaru na Zlatibor,pa kada se vraćam,mogu opet kroz Šabac ko prošle godine.

Ajoj,moraću si osigurat jednu vozaćicu,ako sve isprobam.
 

sasa45

New member
Planiram jednu đirku krajem devetog mjeseca za BG 21.22.23. kada bude GSijada,ako ne onda negdje u 10. mjesecu na Avalu.Pa ako ćeš biti tamo negdje?Ako će bit sreće iduće godine u februaru na Zlatibor,pa kada se vraćam,mogu opet kroz Šabac ko prošle godine.

Ajoj,moraću si osigurat jednu vozaćicu,ako sve isprobam.
Za GS-ijadu neznam i sad se rastužim kad se setim mog bivšeg GS-a sa kojim sam prešao "samo" 1.200.000 km, u svakom slučaju se čujemo, ali ako budeš išao na Zlatibor moraš obavezno preko Šapca a ja ću koliko sutra početi da ganjam makar jednu flašu od "stare" Exelency". ;)

Deda, samo da te podsetim da i Bačka Palanka ima granični prelaz. ;)
Eto šta je pravi domaćin :palac-gore:
 

Mina

New member
Planiram jednu đirku krajem devetog mjeseca za BG 21.22.23. kada bude GSijada,ako ne onda negdje u 10. mjesecu na Avalu.Pa ako ćeš biti tamo negdje?Ako će bit sreće iduće godine u februaru na Zlatibor,pa kada se vraćam,mogu opet kroz Šabac ko prošle godine.

Ajoj,moraću si osigurat jednu vozaćicu,ako sve isprobam.
a ja??? :) Avala je u mom okrugu, mogli bismo se videti kad dodjes, da ti pokazem masinu :) a ako bilo sta drugo zatreba obavezno da javis :):aplauz:
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
S obzirom na bezobrazne izjave i vrijeđanja u postovima mene, a kolko sam vidio i ostalih forumaša,a i nema dugo ponovo prijetnje(čak i fizičkim prijetnjama) i vređanja koje sam dobio od forumaša Cikia na pp, koje sam objavio,a reakcije od administratora nema,čak je sve i pobrisano,sve ostale dobronamjerne ljude ljepo pozdravljam i biće mi drago ako se negdje sretnemo,kontakt nije problem jer neki forumaši imaju moj broj mobitela.Dok god ovakvi ljudi budu na forumu sebi dozvoljavali krajne vulgarno i kastrofalno ponašanje,vrijeđali i prijetili,a da se ništa ne poduzima,ja na takvom forumu ne želim ni nemam volje prisustvovati,a i imam pametnijeg posla i zabave da bi si tako nešto dopustio.Ljepi pozdrav svim forumašima i do skorog viđenja ,pisanja i slušanja na nekom drugom mjestu.
Svjesno ili nesvjesno administracija je dopustila pojedincima da unište forum. Ciki je najistaknutiji od tih pojedinaca i na njega je administacija odavno upozorena, ponajviše zbog njega je forum puno izgubio. Ja sam odavno prestao pisati na ovom forumu baš zbog toga što je administracija dopustila Cikiju takvo ponašanje, samo sam pisao kad sam konkretno mogao pomoći nekom od članova nekim savjetom, da ne bi dobri ljudi zbog ološa bili uskraćeni za korisne informacije.
Tak da Deda, potpuno te razumijem, i rekao bi da ti se pridružujem, ali u stvari ti se sad pridružuješ meni i drugima koji su odavno digli ruke od ovog foruma.
No, mi ćemo se i dalje družiti na drugim mjestima, tak da, vidimo se tamo.
Sad sam tek uočio ovu temu. Iznenađen jesam jer Dedu shvaćam kao jednog od nositelja ovog foruma, da ne kažem legendu. Nisam dugo vremena tu ali sam shvatio da je Deda netko s kime se može razmjeniti mišljenje i nešto pametno doznati. S druge strane, nisam iznenađen jer mi je ovih dana čitajući neke nove postove palo na pamet da učinim isto to.
Kada sam odlučio po prvi put kupiti Citroen, naletio sam na ovaj forum i odmah mi se sviđalo. S jedne strane puno interesantnih tema, ima se što pročitati i nekakva fer atmosfera koju sam osjetio. Obično se po forumima javljaju svakakvi šmrkljavi pubertetlije i razne budaletine pa zajedničkim snagama zagađuju medijski prostor. Ovdje to nisam vidio i sviđalo mi se. Ali onda stiže dotični Ciki Vts. Odmah sam uočio da je čovjek isfrustriran, prostačkog jezika i jednostavno da ne spada tu. U jednom postu, ne sjećam se više točno, pitao sam ga nešto u stilu "u čemu je tvoj problem?". Odgovorio mi je da ga stavim u ignore, a administrator je to sve pobrisao. OK, mislio sam, ne žele ljudi ovdje svađe.
Najnovije stvari pokazuju nešto drugo.
Iskreno, ne smeta mene toliko taj Ciki, jer kako je netko napisao svaki forum mora imati jednog takvog, nego me smeta što neki čije pisanje ovdje cjenim ili mi je čak vrlo simpatično, to prešutno podržavaju jer se izgleda osobno poznaju. I kao što smo u raspravi o prodavačima i salonima zaključili da je jedan čovjek (prodavač) jako važan tako je i ovdje na forumu jedan čovjek važan jer će na kraju stvoriti dva tabora i ode forum kvragu.
Nikoga ovdje ne poznajem osobno i protiv nikog ništa nemam, pa čak ni protiv Cikija, samo ne želim ni pratiti ni sudjelovati na forumu gdje je takav stil ophođenja uobičajen pa ako se u tom stilu nastavi onda zbogom. Neće biti veliki gubitak za forum. Toliko od mene za sada.
I još: taj ignore nije rješenje.
Potpisujem. Èovjek se svojim arogantnim nastupom ne uklapa u ovaj kulturan forum.

Nisam siguran koliko ga je uputno obrisat s foruma, jer mu treba priznati baratanje s konkretnim i korisnim znanjima poglavito iz elektrike.

Zato pitam i prdlažem modovima referendum i neka većna odluči i mirna Bosna.

Ti Deda i fcool, ne dajte se provocirati.
 

deda

New member
Nema problema sa nama dvojicom,razješili smo u ćemu je bila caka i sve si objasnili na pp,nadam se da ćemo dalje biti o.k. "Svađe" oko strućnih mišljenja nikada nisam smatrao zlonamjernim,dapače,takve diskusije uvjek vode konstruktivnim rješenjima i saznanjima.
 
Na vrh