Pozdrav iz Bjelovara

arno

New member
Evo da se predstavim ,
Živim u Bjelovaru po prvi put sam vlasnik Citroena , kupio sam Xsaru Picasso 2006 godina 1,6 HDI cca 40 000 km crne boje ( što mi baš i nije drago ) ostalo ću vidjeti kako će biti . Za sada sam zadovoljan osim što je neregistriran a to se ćeka kuka za prikolicu pa ostale registracijske ceremonije , da se upiše u knjižicu da nemoram kasnije sve vaditi novo .





Uploaded with ImageShack.us
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Pozdrav iz bjelovara

Pozdrav i dobro nam došel :hello::hello:
PiXsarica je :wub:
A kaj fali crnoj boji,molim te ??
 

deda

New member
Re: Pozdrav iz bjelovara

Za kuku i ostale dodatke,ne moraš vaditi novu knjižicu,samo se na sljedećem tehničkom upiše pod napomenu.
 

arno

New member
Re: Pozdrav iz bjelovara

ah crna boja i kada ga uglancaš odmah je prašan i djeluje nećisto , a što se tiće dopisivanja to u Bjelovaru ne pali , samo nova saobraćajna i knjižica vozila , sistem je isti kao i na staroj osobnoj na kojoj je bilo nekoliko mjesta za upis promjene adrese a sva zalita u plastiku , nije mi problem za vožnju pa ću rađe prićekati da sve ide redom
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Pozdrav iz bjelovara

Pričaj mi malo o crnoj boji :D al dok je čisti je najlepši :wub:

Ovo za prometnu ne kužim ?? Kak se nemre upisat :confused:
 

arno

New member
Re: Pozdrav iz bjelovara

Pričaj mi malo o crnoj boji :D al dok je čisti je najlepši :wub:
Tu si u pravu ljep je kada je čist , a već me iznervirao kada sam ga htio slikati ( ima neke ogrebotine koje sam htio poslikati ) ali skoro ni nisam uspio jer sa cijeli ponaša kao da je ogledalo ,
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Pozdrav iz bjelovara

Hahaha,znam i za to !
Baci pogled u moju "garažu" pa buš videl kaj je špigliranje :D:D
 

arno

New member
Re: Pozdrav iz bjelovara

Hahaha,znam i za to !
Baci pogled u moju "garažu" pa buš videl kaj je špigliranje :D:D
sve je već rećeno , auto Ti lijepo izgleda samo špigla radi , na slici mislim broj 6 kao da je far po cijeloj dužini vozila
 

arno

New member
Re: Pozdrav iz bjelovara

hvala vidjećemo kada ga puistimo na cestu , još ga nisam ni probao došao je na vučnoj službi ,:eek:
 

zoran37

New member
Re: Pozdrav iz bjelovara

ah crna boja i kada ga uglancaš odmah je prašan i djeluje nećisto , a što se tiće dopisivanja to u Bjelovaru ne pali , samo nova saobraćajna i knjižica vozila , sistem je isti kao i na staroj osobnoj na kojoj je bilo nekoliko mjesta za upis promjene adrese a sva zalita u plastiku , nije mi problem za vožnju pa ću rađe prićekati da sve ide redom
Ko ti šta neće upisat u prometnu i knjižicu vozila?
 

arno

New member
Re: Pozdrav iz bjelovara

Ko ti šta neće upisat u prometnu i knjižicu vozila?
u stanici za teh. pregled kažu , ne može se ništa dopisivati u napomene već se mora promjeniti saobraćajna , a vjerojatno to povlaći i knjižicu vozila . Bio je i jedan zanimljivi slućaj kada su unijeli ( prijatelju ) krivo slovo u knjižicu i nisu htjeli ispraviti u naponomeni već su ba uputili da plati i izvadi novu o vlastitom trošku ? Tako je kod nas,
 

zoran37

New member
Re: Pozdrav iz bjelovara

u stanici za teh. pregled kažu , ne može se ništa dopisivati u napomene već se mora promjeniti saobraćajna , a vjerojatno to povlaći i knjižicu vozila . Bio je i jedan zanimljivi slućaj kada su unijeli ( prijatelju ) krivo slovo u knjižicu i nisu htjeli ispraviti u naponomeni već su ba uputili da plati i izvadi novu o vlastitom trošku ? Tako je kod nas,

Pa odi negdje dalje, sisak, kutina, zagreb, bilo koji tehnički, ja prije par dana u Sisku upisao kuku i druge gume pod napomenu i nikakvih problema nije bilo, ispalo me oko 100 kuna to upisivanje. Tebe neko j.be tam, jesi pitao na kojem drugom tehničkom il imate samo jedan?
Ja imam tu kod sebe tehnički al ne idem tu jer ne traži dlaku u jajetu nego traži nojevo jaje u najmanjoj dlačici.
Kreten se uvalio i ne jebe 2% nikoga, ili 200% ispravan auto ili nema prolaza.
 
Na vrh