Pomoć hidraulika

Brruno

Well-known member
Vozio sam ja do servisa sa istim problemom prije 2 godine,bio je star akumulator u pitanju. Htjeli mi uvalit hidroblok za 9000kn. Ne kazem da je isti kvar ali eto,moze biti od toga.

BTW Pavelu je istu gresku izbacio ,nesto je bilo sa senzorom visine.

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

TomoOS

New member
ulja ima unutra i necuri . ma bio probao ovako sptuašto ga podzizao i na onu tipku u gepeku ali samo se supustio. Oso sam ga malo stisnuti da vidim reko podici ce se mozda ako brze vozim i na 90 mi javalja suspension fault i serivce svijetli. Moguce da je do akomulatora ili senzora visine, pumpa je prije radila savršeno pa mi cudno da je samo tako osla. :meh:
U ovlaštenom su mi odma rekli pumpa i to kosta 9000kn te nakraju uspostavili osigurac ja sam zamračio kad je to rekao.
 

gambler072

C5 enthusiast
Ako radi pumpa ,moze biti do senzora visine, moguce da se zblesavio kad su kod vulkanizera papci uradili to sto jesu, ja bih pokusao i reset bsi, ne kosta nista. Nakon zamjene osiguraca auto se podizao u normalan polozaj? Pogledaj ponovo taj osigurac, ako je opet pregorio znaci da je pumpa u banani
 

pokra89

Well-known member
Da, ali koliko sam skužio ne paše baš svaka. Meni su u ovlaštenom bili voljni zamijeniti s polovnom, ALI, morao se slagati kataloški broj. A to je u praksi bilo=našao 5 polovnih, niti kod jedne nije isti broj. Znači našao sam pumpu s 2.0 HDI-ja 103kW, ne paše. S 2.2, ne paše. S 3.0, ne paše. S 2.0 120 kW karavan, ne paše.

Na kraju sam reparirao svoju kod svog majstora za 250 KM.
 

Brruno

Well-known member
Treba naci majstora koji ce reparirati hidraulicnu pumpu. Na srecu ti ga imas, inace su ugrozena vrsta.

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 
Na vrh