Podaci na temelju broja šasije

gudelj

Member
@Cutac ,bio bih ti veoma zahvalan ako bi mogao i meni očitati spisak opreme prilikom izlaska mog Picassa iz fabrike :)
Od jutros se da prostiš drkam i nikako da to izbunarim...
VIN broj mog Picassa je VF73A9HC8EJ628220
Hvala unapred :cool:
Broj šasijeVF73A9HC8EJ628220
ModelC4 PICASSO / C4 SPACETOURER (B78)
DAM13653 FV 2 0048
Tvornica (kratica)FV
Početak važenja jamstva2014.04.29
Servisne informacijee2*2007/46*0356*03
Karoserija0840237
VRSTA PROIZVODAAUTOMOBIL
KOMERCIJALNA MARKA / TIP SKLOPACITROEN
OBLIK KAROSERIJEKARAVAN – ZA ODMOR
ZAVRŠNA OBRADAVISOKO SREDNJE
MOTORDIZEL TURBO DV6C
PRIJENOSRUČNI MJENJAČ 6 BRZINA TIP STT
KONCEPCIJSKA OSNOVAJUŽNA I ZAPADNA EUROPA
KRITERIJ KOVARIJANTI, KONCEPCIJA ZA KUPCASTANDARD
GODIŠTE MODELAVELIKI INDEKS "0B"
TIP BOJEMETALIZIRANI, LAK
BOJA KAROSERIJEEZR - BOJA SIVA ALUMINIUM
TIP UNUTARNJE OBLOGEPRESVLAKE TKANINA ONDULICE "8M"
BOJA OBLOGE"FC"
 

Prilozi

Cale81

Active member
Prije kupnje mog C4GP, prilikom pregleda u ovlastenom sam zamolio momka dok mi je printao racun da mi isprinta popis opreme i on isprinta nesto slicno ovome. 😬
 

gambler072

C5 enthusiast
Pozdrav druhari, trebao bih ovih dana pogledati jednog C4, pa bih bio zahvalan ako mi neko moze provjeriti spisak opreme za vozilo u pitanju.
Vin je VF7LC5FWC74889437

Hvala unaprijed :)
P.S. najvise me interesuje koji je 1.6 u pitanju jer je redizajn model, da li onaj stari 1.6 16v sa 110KS, ili 1.6 VTI sa 120KS kojeg bih zbog reputacije nastojao zaobici
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ovdje nazalost ne mogu vidjeti koji je motor, bar u free verziji
Ne, ali vidiš da ima izvještaj za neku nezgodu. Inače je cijena za običnu provjeru oko 20 kuna, a ako postoji neki zapis, onda je skuplja, naravno. :) Za motor, da, ne može se u free verziji.
 

gudelj

Member
Pozdrav druhari, trebao bih ovih dana pogledati jednog C4, pa bih bio zahvalan ako mi neko moze provjeriti spisak opreme za vozilo u pitanju.
Vin je VF7LC5FWC74889437

Hvala unaprijed :)
P.S. najvise me interesuje koji je 1.6 u pitanju jer je redizajn model, da li onaj stari 1.6 16v sa 110KS, ili 1.6 VTI sa 120KS kojeg bih zbog reputacije nastojao zaobici
 

Prilozi

Pankoz

Active member
Svaka čast na pomoći još jednom kako meni,tako i ostalim ljudima sa foruma :).
Ako te nanese nekada put kroz Novi Sad,biće mi zadovoljstvo da ti se na neki način zahvalim :cool:.
 

gambler072

C5 enthusiast
Hvala mnogo na pomoci, gudelj gudelj , to je ono sto sam trazio, svaka cast. Taman sam mislio da cu predstaviti nesto novo na forumu, ali ako ne grijesim, ovo je ipak 1.6 sa 120KS, a to bih zaobisao. Vlasnik rece da je verzija sa 110KS, ali po ovim podacima, nije tako :( steta, auto izgleda mint
Hvala mnogo na pomoci, gudelj gudelj , to je ono sto sam trazio, svaka cast. Taman sam mislio da cu predstaviti nesto novo na forumu, ali ako ne grijesim, ovo je ipak 1.6 sa 120KS, a to bih zaobisao. Vlasnik rece da je verzija sa 110KS, ali po ovim podacima, nije tako :( steta, auto izgleda mint
P.S. Evo link, ako nekoga interesuje. Znam da nije direktno za ovu temu, sorry :D
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=320978512&cn=DE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=PETROL&gn=44652,+Herne,+Nordrhein-Westfalen&grossPrice=true&isSearchRequest=true&ll=51.5299983,7.1772887&makeModelVariant1.makeId=5900&makeModelVariant1.modelId=12&maxPrice=2200&pageNumber=1&rd=100&scopeId=C&sfmr=false&searchId=aa0f618d-5c44-b65b-4665-85cdd21d0909
 
Posljednje uređivanje:

pokra89

Well-known member
I iz ovako loših fotki si ti zaključio da je auto mint?

Ne kažem da je loš, ili dobar, ali iz priloženog se jedino može zaključiti da se na osnovu dostupnih fotografija ništa ne može zaključiti. :D
 

gambler072

C5 enthusiast
dobro, mozda je subjektivno :D slike stvarno nisu cemu, ali pricao sam sa likom, kaze da je garaziran, 2. vlasnik, sve mijenjano po redu, 2 seta felgi i guma, svi racuni su tu, na slikama nisam vidio neke zamjerke, ali svejedno, motor je pogresan, jbs ga :D
 

Milosh

Test
I iz ovako loših fotki si ti zaključio da je auto mint?

Ne kažem da je loš, ili dobar, ali iz priloženog se jedino može zaključiti da se na osnovu dostupnih fotografija ništa ne može zaključiti. :D
Potpuno se slažem. Na ovim lošim slikama se čak i vidi da nije u odličnom stanju. A to što vlasnik priča, bio on Balkanac ili Njemac okači mačku o rep.

Iz iskustva znam da auto u 99% slučajeva na slikama izgleda puno bolje nego uživo. Ne nužno zato što ga vlasnik tako uslika ili obradi slike, već se jednostavno na klasičnim slikama ne mogu adekvatno vidjeti detalji i stanje. Uvijek računaj da će ti utisak uživo biti barem 20% gori od onoga na osnovu slika.
 
Na vrh