Par "sitnih" problema.. Xsara 1.4 2002g

Profka

New member
Budi sretna, a ne turobna što možeš tankati svoje vozilo! Radiš, privređuješ, drugima pomažeš, staž ide... :cool:
hahaha, i to sto kazes, u danasnje vrijeme je luksuz imati posao, a ja tu cvilim oko auta :(

update: auto natocen, plovak podignut, normalno mjeri benzin :cool:
 

Profka

New member
Malo da podignem temu, naravno, opet trebam pomoc (dugo je bio mir...)

Jutros mi je netko na parkingu odvalio desni retrovizor, pa sada isti moram zamijeniti.. lakirati ga necu (preskupo), ali me zanima koliko otprilike mogu ocekivati da ce mi limar uzeti za novi?
 

Konrad

New member
kakav limar? kupi zamjenski i javi se ako treba pomoc oko montaze/zamjene

originalni ti kosta 700-1300 kuna ovisno da li je mehanicko ili elektricno podesavanje, ima ili nema senzor vanjske temperature, sa ili bez grijanja zrcala...
 

Profka

New member
kakav limar? kupi zamjenski i javi se ako treba pomoc oko montaze/zamjene

originalni ti kosta 700-1300 kuna ovisno da li je mehanicko ili elektricno podesavanje, ima ili nema senzor vanjske temperature, sa ili bez grijanja zrcala...
ma bivsi muz mi je limar pa sredjuje takve stvari :)
ovaj je najobicniji (eto ti zensko pojasnjavanje), onako pravi prosvjetarski, bez ikakve elektronike... kaze da je puna cijena 370 kn, a sad za kes i popust mozda jeftinije izadje...
savjet - farbati ga ili ne?
 

Marko

Well-known member
farbati ga ili ne?
Malo pokrpaj (ovisno kak je oštećeni, termin "odvaljen" si svatko tumači različito). Ak postojeći skrpate kupi renco sprej srebrni (koliko vidim ti je auto srebrni) i našpricaj! Dok se osuši baci ga gore i vozi! Ili deni gore naljepnicu "No fat guys, car will rub" i gas!
 

Kanader

Active member
Gdje? Kako?
Napiši tako da ako i netko drugi strga zna gdje će moći nabaviti novi.
Napisala si da je 200 kn novi. Misliš nov novcat 200 kn ili novonabavljen za 200 kn?
 

Profka

New member
novi retrovizor, kupljen u anetu, sa popustom osobe na cije ime sam uzimala..
inace novi dodje 280 kn kod njih, original Xsarin
tako da je nov novcati..
sprej sam platila nekakvih 24 kn i pospricala ga da mi je u boji auta, ne vidi se razlika.
 
Na vrh