Općenita iskustva s novim C4

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

prignis

New member
Da vas pitam...zanima me da li dolazi akusticno vjetrobransko staklo u ovom paketu opreme sa tim motorom... nigdje nisam procitao da pise da ima i u opremi i u dodatnoj nema tog podatka a nisam pitao kada sam narucivao auto....



hvala :whistling:
Ako su paketi dodatne opreme kod vas isti kao u HR onda ti dolazi.
Ovdje akustično vjetrobransko staklo dolazi u paketu automatska klima, a ti si to koliko vidim uzeo.
 

ledolomac

New member
Akustično vjetrobransko staklo dolazi seriski, s dizel motorima.To je staklo s boljom zvučnom izolacijom,staklo je iz dva djela i ima nekakav filc koji koji bolje izolira vanjsku buku,/motora i podvozja/.Kad su zatvoreni prozori auto je skoro nečujan.Inače izolacija mu je odlična, čak je i motor izoliran i s donje strane radi smanjenja buke.
 

dado8

Member
to si ti kupio kod Pavića, jel?

Legendaran servis, dobri profesionalci. Jedino je daleko za nas iz Zg.

Inače, moji su iz Brčkog tj okolice (Dubrave) - tako da sam razmišljao tamo servisirati (puno je jeftinije nego tu u Zg).
 

c5 dr

Member
to si ti kupio kod Pavića, jel?

Legendaran servis, dobri profesionalci. Jedino je daleko za nas iz Zg.

Inače, moji su iz Brčkog tj okolice (Dubrave) - tako da sam razmišljao tamo servisirati (puno je jeftinije nego tu u Zg).
ti bi onda trebao u auto luku ,on je isto iz brčkog:):D
 

muki18

New member
Ako su paketi dodatne opreme kod vas isti kao u HR onda ti dolazi.
Ovdje akustično vjetrobransko staklo dolazi u paketu automatska klima, a ti si to koliko vidim uzeo.
Eh vidim da ste vi uzeli boju kao i ja ...pa reko da pitam kakva je kad je suncano... :grin: boju sam uzeo samo po slikama... tak da nisam vidio uzivo... :weeabooface:
 

prignis

New member
Eh vidim da ste vi uzeli boju kao i ja ...pa reko da pitam kakva je kad je suncano... :grin: boju sam uzeo samo po slikama... tak da nisam vidio uzivo... :weeabooface:
Nemoj vi, molim te :D
Ja sam s bojom prezadovoljan, pogotovo kad je sunčano. Iako sam bio malo skeptičan kad sam je uzimao i nije bila prva opcija, ali mi je cura bila oduševljena tom bojom pa smo ju ipak uzeli.
Kako ono već ide, moja je bila zadnja: da draga... :grin::grin:
 

muki18

New member
Nemoj vi, molim te :D
Ja sam s bojom prezadovoljan, pogotovo kad je sunčano. Iako sam bio malo skeptičan kad sam je uzimao i nije bila prva opcija, ali mi je cura bila oduševljena tom bojom pa smo ju ipak uzeli.
Kako ono već ide, moja je bila zadnja: da draga... :grin::grin:
Ok ... necu vise :grin:
Na tvojim slikama djeluje odlicno i bas mi se svidja... :) mada nisam vidio uzivo ali eto stize do kraja mjeseca pa kako bude :D
 

Daniel

New member
Bok
Jedno pitanje?
Kako je sa dodatnom opremom : dobio jedan prospekt ... letvice, alarm, itd... ali zanima me kako se ove letvice stave na auto? Lijepijo se? I još info o hi-fi modulu (kao tuba za hi-fi koja se stavi u prtljažnik? ) Kako se to namontira ili priključi? Jel negdje pušten koji konektor ili kako? Ima li tko dostup do kojih PDF-a na kojima se vidi namještanje te dodatne opreme?
Hvala in lep pozdrav :D
 

mongol00

New member
Nesmijem ti rec ;)
pozdrav ekipa još jednom.. :)
Laky, i meni stiže uskoro stiže takav isti model.. pa ako bi i meni mogao poslati na PM odakle dolaze.. i koji još detalj ako se može znati.. :)
hvala.. :)

i da.. jedno pitanje za sve.. što mislite o ugrađivanju plina u takav motor (1,6 120 vti)?
jel smijem uopće takvo što pitati.. :D
 
Posljednje uređivanje:

Olaf

New member
Iz nizozemske dolaze auti.
A ovo za plin, ugradi plin i zaboravi da ce te itko primit u servis i zajebavat se s autom kad pocnu problemi na ubrizgavanju. Ti auti imaju visokotlacnu pumpu goriva i takvo ubrizgavanje...pitaj ekipu koja ga vozi kolika je potrosnja. Rade uzmi dizela nego plin u taj motor...
 

Olaf

New member
Bok
Jedno pitanje?
Kako je sa dodatnom opremom : dobio jedan prospekt ... letvice, alarm, itd... ali zanima me kako se ove letvice stave na auto? Lijepijo se? I još info o hi-fi modulu (kao tuba za hi-fi koja se stavi u prtljažnik? ) Kako se to namontira ili priključi? Jel negdje pušten koji konektor ili kako? Ima li tko dostup do kojih PDF-a na kojima se vidi namještanje te dodatne opreme?
Hvala in lep pozdrav :D
Ova tuba za gepek mislim da postoji napomena da se nesmije koristiti ako imas hi-fi sustav u autu nego samo ako imas standardno ozvucenje al moram provjerit.
A letvice se lijepe
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh