Općenita iskustva s novim C4

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Matija

New member
pozdrav,

imam jedno pitanje za svih a posebno za forumaša iz citroen servisa:

gledam na matijinim slikama (tako je bilo i meni po preuzimanju auta), rashladna tekućina je napunjena do vrha, do oznake max, i antifriz je plavkaste boje. sada nakon 2,500 km, pala mi je razina izmedju max-min i boja je dosla u zuckastu-prozirnu...

vaše mišljenje??? ili samo umišljam da nesto nije u redu...
Sjećam se ovog pitanja i mogu reći da je kod mene sada nakon 2000km identična stvar. Razina antifriza je negdje na pola između min i max, a boja je baš tako žućkasta. Te promjene su se dogodile tamo blizu prvih 1000km i koliko vidim od onda mi se ništa nije promijenilo.

Ne znam u čemu je fora.
 

citroence

New member
probaj samo odserafit čep..razina bi se morala dic tako je i meni na c4 2010. bilo..ali pazi da te ne posprica..a u vezi boje neznam sta bi ti reko..
 

igp

New member
probaj samo odserafit čep..razina bi se morala dic tako je i meni na c4 2010. bilo..ali pazi da te ne posprica..a u vezi boje neznam sta bi ti reko..
hvala. to sam i napravio nakon sto nisam dobio odgovor na post. razina tekucine se odmah podigla i sad je sve ok - stoji na crticama koje sam oznacio....
 

Olaf

New member
nisam ocito vidio post, ispricavam se drustvo

najbolje ti je kontrolirat antifriz kad je hladan motor, drzi ga izmedu min i max i nemas brige
 

Matija

New member
Hvala Laky.

Ja uvijek kontroliram ujutro prije neg idem na posao. Svakih par dana ulje i vodu, to mi je navika još od BX-a. :D

Dok ne padne na minimum, neću se brinuti. :)
 

muki18

New member
Pozdrav,

Da se pridruzim i ja ovom forumu ... u Bosni nema ovako slicnog,barem ne vezanog za citroen... da vam dam informacije iz Bosne... narucio sam c4 seduction(kod nas tendence)
+paket automatska klima+crvena babylone = 28 300 KM ili ti 14 500 eura odprilike..
 

vlado7

New member
Pozdrav,

Da se pridruzim i ja ovom forumu ... u Bosni nema ovako slicnog,barem ne vezanog za citroen... da vam dam informacije iz Bosne... narucio sam c4 seduction(kod nas tendence)
+paket automatska klima+crvena babylone = 28 300 KM ili ti 14 500 eura odprilike..
jel to benzinac
 

muki18

New member
Da vas pitam...zanima me da li dolazi akusticno vjetrobransko staklo u ovom paketu opreme sa tim motorom... nigdje nisam procitao da pise da ima i u opremi i u dodatnoj nema tog podatka a nisam pitao kada sam narucivao auto....

Pametan odabir..;):D:D
hvala :whistling:
 

deda

New member
Jel znaš za Bata group,bio je smješten iza križanja za Sarajevo,gdje je nekada bila vojska,restaurirao je žabe i ajkule,otišao je iz Tuzle prije 3 godine?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh