Općenita iskustva s kvalitetom i vrstom guma

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

1587 VTS

New member
Ekipa recite mi na sta triban obratit pozornost kad kupujen alu felge koliko ima rupa i šta još:confused:
Trebaju ti za citroena rupe 4X108, vazna je sirina felge, et i colaza, naravno. Koliku bi velicinu stavljao, isto 15" ili neke 16"?
 

1587 VTS

New member
I ja mislim. Evo imam doma spanjolski manual za picasso, uopce ne spominu gume :confused: Pogledaj onda u svom koje su dimenzije na njega isle.
 

1587 VTS

New member
jbg. previse se vozim po zavojima pa da mi bar netko sponzorira poderane gume :D
Haha, evo moj decko :D
Al vozis na hankooku? Ja sam jedno vrijeme vozio njihov Centum K712 (prva ugradnja na ford fiesti), skroz su mi ok bile, puno bolje od michelina, posebno na kisi ;)
 

kix hdi

New member
Haha, evo moj decko :D
Al vozis na hankooku? Ja sam jedno vrijeme vozio njihov Centum K712 (prva ugradnja na ford fiesti), skroz su mi ok bile, puno bolje od michelina, posebno na kisi ;)
sada vozim na hk ventus v12evo- predobra guma:wub:
a prije toga sam imao gore toyo proxest1r-predobra:wub:
a zbog michelinka sam zavrsio u grabi tako da vise nikad na auto:(:eek:
a sljedece ljetne namjeravam staviti hk rs2:D :wub:
 

1587 VTS

New member
a zbog michelinka sam zavrsio u grabi tako da vise nikad na auto:(:eek:
Eto ima nas sve vise koji smo se uvjerili u to. I ja sam imao horor iskustva s michelinom. Nikad vise michelin.
Jel 195/50 R15 il imas tvornicku 185/55 R15?
 

kix hdi

New member
sada su gore 195/50/15 tvornicka mi je preskupa
inace radim s gumama autima,dijelovima itd tako da nikad vise michelin-
 

1587 VTS

New member
sada su gore 195/50/15 tvornicka mi je preskupa
inace radim s gumama autima,dijelovima itd tako da nikad vise michelin-
Pretpostavio sam, puno je jeftinija i siri ti je izbor guma u toj dimenziji. Ja sam isto s njima zavrsio, sad sisam conti..
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh