Novi (rezervni ključ)

Spallato

Active member
Kupio sam auto (C4 Picasso) i uz njega sam dobio samo jedan ključ (u auto kući gdje sam kupio auto su mi rekli da su i oni dobili samo jedan,auto je iz uvoza). Koja je najjeftinija varijanta da napravim drugi ključ i gdje?
 

vborovic

C5 modifikator
Teško samo kod ključara, rezanje eventualno da, ali ključ treba kodirati na auto, a za to ti treba dijagnostika i originalni ključ ... u postupku kodiranja, moraš imati sve ključeve pri sebi, koje želiš da auto pozna
 

ZlatkoC4

Well-known member
Teško samo kod ključara, rezanje eventualno da, ali ključ treba kodirati na auto, a za to ti treba dijagnostika i originalni ključ ... u postupku kodiranja, moraš imati sve ključeve pri sebi, koje želiš da auto pozna
Ima sad dosta ključara koji bez problema iskodiraju ključeve, naravno da moraš imati kod karticu ili ključ sa kojeg če kopirati. a neki vrsniji to odrade i bez nekih drugih stvari. :grin:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Zvao sam i kažu da donesem original ključ i da će po njemu napravit, cijena oko 350 kn
to je ok može se to i jeftinije ali si daleko od tih majstora :grin:

tako da niti ovih 350 nije previše koliko bih u servisu platio novi
 

ZlatkoC4

Well-known member
A di su ti "majstori"?
Otiđi kod njih par osobno pa da vidiš točno za cijenu svaki put mu kaži da ti je to puno pa možda se zaleti pa ti ponudi nižu cijenu. drugačije je kad tamo dođeš nego kad zoveš tel.

a ovi jeftiniji su u VK :grin:
 

Spallato

Active member
Zaletit ću se kad uvatim vrimena, a još ću probat naći nekoga, bolje kad je izbor veći. Thanks za informacije još jednom.
 

Brruno

Well-known member
Da ne otvaram temu kad vec postoji.
Novi kompletan ključ 500kn. 650 Ako nemate originalan PIN. Majstor u krizevcima. Treba doci s autom naravno za PSA



Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 

pokra89

Well-known member
Ja sam prije par mjeseci od kineza naručio dva kućišta. Moram priznati da sam izrazito zadovoljan, pogotovo dugmicima, koji, vjerovali ili ne, izgledaju kvalitetnije napravljeni od originala. Cijena, ravno 3.78$





Usporedba s originalom



 

Milosh

Test
Ja sam do sada naručivao i koristio kineske ključeve za ukupno 4 auta, i sa svima sam bio jako zadovoljan, i sa kvalitetom kućišta i sa radom elektronike.

Za 3-4$ se mogu naručiti samo kućišta, pa prebacite dijelove iz starog, a za 20-ak $ se mogu naručiti komplet ključevi (kućište + elektronika za daljinski + transponder čip za paljenje), samo onda trebate ključara da ga nareže i nekoga sa dijagnostikom da ga programira u auto.

Ludost je toliko plaćati za ključeve.
 

Zix

Active member
Kuciste kao sam deo nije toliko skup da li na e bayu,online,net i ostalo skupi su bravari,kodiranje i uparivanje ovde u Srbiji je cena sa daljincem 120€ bez daljinca 60€ cak sta vise pitao sam na vise mesta u vise gradova sirom Srbije misleci da je u Bg berba usiju ali ne to je ta cena i cao zdravo pa biraj 120 ili lapo
 

diegos

Well-known member
Ja sam prije par mjeseci od kineza naručio dva kućišta. Moram priznati da sam izrazito zadovoljan, pogotovo dugmicima, koji, vjerovali ili ne, izgledaju kvalitetnije napravljeni od originala. Cijena, ravno 3.78$
Jel imas mozda neki link? I ja sam narucio neki kineski, gumbici tako tako, a noz se stalno otvara, ne ostaje zaklopljen...
 

Brruno

Well-known member
Ja sam do sada naručivao i koristio kineske ključeve za ukupno 4 auta, i sa svima sam bio jako zadovoljan, i sa kvalitetom kućišta i sa radom elektronike.

Za 3-4$ se mogu naručiti samo kućišta, pa prebacite dijelove iz starog, a za 20-ak $ se mogu naručiti komplet ključevi (kućište + elektronika za daljinski + transponder čip za paljenje), samo onda trebate ključara da ga nareže i nekoga sa dijagnostikom da ga programira u auto.

Ludost je toliko plaćati za ključeve.
Daj linkove za ove od 20 dolara. Uzeo bih jedan
 
Na vrh